Авторські статті

Авторські статті
  • статті від виробника півників шоу класу, рибок, креветок
  • корисна інформація для новачків і професіоналів акваріумістики

Мій півник побудував гніздо з піни - що робити?

Часто нам задають питання - що робити, коли мій півник побудував гніздо з піни якщо рибка півник пускає бульбашки як спаровуються риби півники гніздо півника з піни побудовано півник будує гніздо без самки Спробуємо на них відповісти Варіант 1 - у вас один самець півника Якщо ви три..

Все про равликів Меланії. Користь чи шкода грунтових равликів

Грунтові равлики живуть практично в кожному акваріумі і вважаються дуже корисними складовими акваріумний екосистеми. Ці молюски ведуть нічний спосіб життя і відносяться до детритофагам - поїдають розкладається органіку. Найпоширеніший представник грунтових або як ще називають донних равликів ..

Равлики в акваріумі - користь чи шкода?

Як же равлик випадково може потрапити в акваріум? Чи не небезпечен він для вашої рибки? З'їсть він ваші рослини? Давайте розберемося по порядку ... Чим корисні акваріумні равлики? Кожному виду равликів відводиться своя певна роль: Равлики підбирають нез'їдений рибками корм - очищають ..

Тонкощі утримання креветок

Акваріумні креветки - невибагливі живчики і трудяжки. Але, як у будь-яких мешканців акваріума, у них теж є тонкощі в змісті, про які ми хочемо вам розповісти. Ключове: Креветки - дуже миролюбні, та не чепляють інших мешканців акваріуму. А ось інші мешканці, навпаки, частіше за все не прот..

Стисла інструкція по швидкому запуску акваріума для новачків

В ідеалі - акваріум повинен запускатися 2-3 тижні - тоді і біобаланс встигне встановитися, і рослини приживуться, та й рибкам буде набагато простіше акліматизуватися в такому акваріумі. Але іноді бувають критичні ситуації - рибку вже купили /подарували, і настав караул! Що ж робити? Куди її посад..

Хвороби рибок. Швидка допомога

Іноді рибки в акваріумі хворіють ... У цьому немає нічого незвичайного. причини хвороб рибок - ми розберемо в окремій статті. А поки ... Як зрозуміти, що рибка захворіла? Хвороб досить багато, але симптоми у багатьох ідентичні, і добре помітні візуально Зміни в звичайному поведінці рибки: ..

Як визначити концентрацію СО2 в акваріумний воді в домашніх умовах

Вуглець - основний будівельний матеріал акваріумних рослин, джерелом якого є вуглекислий газ СО2. Тому для аквариумиста важливо знати скільки СО2 міститься в акваріумний воді і чи достатньо його кількості для акваріумних рослин. У водопровідній воді концентрація СО2 приблизно дорівнює концентраці..

Дозування добрив AQUAYER для різних типів акваріумів

Чим більше рослин в акваріумі, тим більше вони вимагають харчування. Також споживання поживних речовин акваріумними рослинами залежить від умов в акваріумі. А значить, під кожен акваріум необхідно жебракувати правильне дозування добрив. Нижче описані п'ять типів акваріума і відповідні їм дозування ..

Сумісність препаратів AQUAYER

Багато препаратів AQUAYER при спільному використанні (як втім і при застосуванні будь-яких інших хімічних препаратів) слід застосовувати з мінімально допустимими часовими інтервалами. Таблиця сумісності...

Акваріумні рибки півники. Вибір акваріума,іума, умови утримання, годівлі, підмін води

Рибки півники вважаються невибагливими у догляді, простими в утриманні, однак треба дотримуватися деяких умов! Півник - бійцівський рибка і в акваріумі можна тримати тільки одного самця! Але можна поєднувати з Інші не агресивними рибками, в акваріумах більшого розміру, від 25 літрів. Обсяг акваріума..

Петушок рибка що купити, як краще утримувати?

Посібник для початківців Вибір акваріума для півника якщо ви хочете завести акваріумну рибку півника, і це ваша перша рибка - краще вибрати прямокутний акваріум від 15 літрів, обов'язково з кришкою або покривним склом. Все лабірінтовие рибки жваво стрибають і можуть в результаті постраждати. Петушк..
Показано з 1 по 11 із 11 (всього 1 сторінок)
YouTube канал Акварибкі