095 355 7047

Устаткування для акваріума

Кожен з нас замислювався про придбання акваріума?
Акваріум на сьогоднішній день-це не просто ефектна прикраса інтер'єру, але і доведена користь фізичному і моральному стану. Повітря вашого будинку не буде занадто сухим, а ви зможете споглядати підводний світ, спостерігаючи за життям барвистих мешканців. самі популярні з них рибки-півники.

Акваріум.

Після того, як жителі штучної водойми обрані, потрібно визначитися і з самим акваріумом. Тут грають роль обсяг і матеріал штучного водоймища. Люди часто помиляються, вважаючи, що за маленьким акваріумом легше доглядати. При виборі матеріалу слід виділити переваги акрилу: легка вага, різноманітність форм, міцність. Але за таким резервуаром не так просто доглядати, на відміну від скляного.

Аксесуари для акваріума.

Щоб ваш підводний світ довго радував вас своїм виглядом, потрібно скрупульозно підібрати аксесуари:
  1. Компресори. Регулюють кількості кисню в воді. Вибираючи компресор, врахуйте потужність, яка залежить від обсягу резервуара, рівень шуму і можливість регулювання повітряного потоку.
  2. Освітлення. Від нього залежить життя всіх мешканців і рослин вашого акваріума, так як підводні мешканці не терплять прямі сонячні промені і лампи розжарювання.
  3. Обігрівачі. При виборі варто звернути увагу на місце розташування і можливість регулювання.
  4. Фільтри. Вибір їх різноманітний і залежати буде від бюджету до розташування.
  5. Грунт. Вибираючи грунт для свого акваріума, потрібно дотримуватися кількох правил:
  • товщина ґрунту не повинна перевищувати 6 см;
  • чим дрібніше грунт, тим більша ймовірність, що в ньому буде розвиватися патогенна середу.
  • віддайте перевагу темному грунту, в ньому не міститься залізо і вапно.

Декорації.

Мабуть, найприємніший етап у благоустрої штучної водойми. Тут уже все залежить не тільки від обсягу резервуара, а й від вашого творчого підходу. Але тут потрібно бути обережним навіть людині з ідеальним почуттям смаку, і постаратися не захламить водне простір.

Догляд.

Кожному вихованцю потрібно догляд, і акваріумні рибкі- не виняток. на Насправді, якщо ви ретельно підійшли до вибору обладнання для акваріума або звернулися за допомогою до професіоналів, наприклад в інтернет магазин Акварибкі, то у вас не виникне проблем. добре підібране устаткування гарантує вам простоту в обігу і прийнятну ціну. І неважливо, в якому місті ви живете: в Одесі, Миколаєві, Херсоні, Вінниці або Запоріжжя.

Viber invite   Запрошуємо приєднатися до нашої
вайбер групі магазину Акварибкі