Блог Акварибкі

Блог магазина Акварыбки
статьи от производителя петушков шоу класса,
акции,
последние новости
полезная информация для новичков и профессионалов аквариумистики

Блог магазину Акварибкі
  • статті від виробника півників шоу класу,
  • акції,
  • останні новини
  • корисна інформація для новачків і професіоналів акваріумістики

Шукаєте рибку півника шоу класу? Петушки Акварибкі Ферма - призери Holland Betta Show 2021.

Цього року наші рибки півники взяли участь в щорічному європейському конкурсі Holland Betta Show 2021. Найдивовижніше - у нас не було можливості готуватися до виставки, і рішення про участь в конкурсі було прийнято в останні 2 дні прийому заявок. І при цьому - навіть без будь-якої підготов..

Приєднуйтесь до нашої вайбер групи магазину Акварибкі

Запрошуємо вас приєднатися до нашої вайбер групи магазину Акварибкі. В Viber групі для вас Анонси за наявністю, очікуваної та підростаючої рибки. Нові надходження з обладнання, кормів, ліків і тп. Поради і консультації з утримання, годівлі, лікування рибок. Відповіді на ваші запитанн..

Чим годувати акваріумних креветок? Чи треба їх годувати?

Креветки - одні з кращих чистильників в акваріумі. Вони знайдуть і підберуть залишки корму, частини гниючих водоростей, утилізують трупик рибки. Креветки всеїдні і завжди в пошуках їжі. Якщо ваш акваріум великий, з безліччю мешканців і заростями рослин, і ви завели креветок для чистоти в а..

Равлики Неретіни в акваріумі або чому вони вмирають?

Неретіни равлики дійсно можна назвати топ водорослеед в акваріумі - вони одні з найкращих пожирачів водоростей - справляються з діатомовими, зеленими, коричневими, та іншими. Маленькі і красиві трудівники швидко очищають скло, грунт, камені і декорації від водорослевого нальоту. І при цьому ..

Новинки акваріумної живності - вони Вам сподобаються!

Чи плануєте нові акваріумні рибки купити в свій акваріум? Акварибкі Ферма пропонує вам: купити рибку півника у заводчика, а також нашого розведення - гурамі та інші лабірінтові, різні сомики для акваріума; і також імпортні рибки акваріумні купити після тривалого й успішного карантину (п..

Нова лінія півники халфмун - елітні виробники Акварибкі Ферма

На відео - перше покоління молодняка півників халф мун, отриманих від елітних польських виробників. Зараз у нас йде підбір пар, з метою отримання в потомстві більш насичених кольорів, і плануємо запустити нові лінії розведення халмунов незвичайних забарвлень. Цьому самцеві майже 4,5 мі..

Мій півник побудував гніздо з піни - що робити?

Часто нам задають питання - що робити, коли мій півник побудував гніздо з піни якщо рибка півник пускає бульбашки як спаровуються риби півники гніздо півника з піни побудовано півник будує гніздо без самки Спробуємо на них відповісти Варіант 1 - у вас один самець півника Якщо ви три..

Все про равликів Меланії. Користь чи шкода грунтових равликів

Грунтові равлики живуть практично в кожному акваріумі і вважаються дуже корисними складовими акваріумний екосистеми. Ці молюски ведуть нічний спосіб життя і відносяться до детритофагам - поїдають розкладається органіку. Найпоширеніший представник грунтових або як ще називають донних равликів ..

Равлики в акваріумі - користь чи шкода?

Як же равлик випадково може потрапити в акваріум? Чи не небезпечен він для вашої рибки? З'їсть він ваші рослини? Давайте розберемося по порядку ... Чим корисні акваріумні равлики? Кожному виду равликів відводиться своя певна роль: Равлики підбирають нез'їдений рибками корм - очищають ..

Дамбо мальок - 5 тижнів

На нашій розвідний підростає молодняк дамбо півників, від нового виробника. Оновили лінію наших півників, додали до наших відібраних самочок нового хлопчика красеня, який приїхав з Польщі. Очікуємо від підростаючого потомства ще кращих породних якостей. Підписуйтесь на наш Ютьюб канал,..

Тонкощі утримання креветок

Акваріумні креветки - невибагливі живчики і трудяжки. Але, як у будь-яких мешканців акваріума, у них теж є тонкощі в змісті, про які ми хочемо вам розповісти. Ключове: Креветки - дуже миролюбні, та не чепляють інших мешканців акваріуму. А ось інші мешканці, навпаки, частіше за все не прот..

Стисла інструкція по швидкому запуску акваріума для новачків

В ідеалі - акваріум повинен запускатися 2-3 тижні - тоді і біобаланс встигне встановитися, і рослини приживуться, та й рибкам буде набагато простіше акліматизуватися в такому акваріумі. Але іноді бувають критичні ситуації - рибку вже купили /подарували, і настав караул! Що ж робити? Куди її посад..
Показано з 1 по 12 із 23 (всього 2 сторінок)
YouTube канал Акварибкі