Блог Акварибкі

Блог магазина Акварыбки
статьи от производителя петушков шоу класса,
акции,
последние новости
полезная информация для новичков и профессионалов аквариумистики

Блог магазину Акварибкі
  • статті від виробника півників шоу класу,
  • акції,
  • останні новини
  • корисна інформація для новачків і професіоналів акваріумістики

Нова лінія півники халфмун - елітні виробники Акварибкі Ферма

На відео - перше покоління молодняка півників халф мун, отриманих від елітних польських виробників. Зараз у нас йде підбір пар, з метою отримання в потомстві більш насичених кольорів, і плануємо запустити нові лінії розведення халмунов незвичайних забарвлень. Цьому самцеві майже 4,5 міс, і н..

Мій півник побудував гніздо з піни - що робити?

Часто нам задають питання - що робити, коли мій півник побудував гніздо з піни якщо рибка півник пускає бульбашки як спаровуються риби півники гніздо півника з піни побудовано півник будує гніздо без самки Спробуємо на них відповісти Варіант 1 - у вас один самець півника Якщо ви три..

Все про равликів Меланії. Користь чи шкода грунтових равликів

Грунтові равлики живуть практично в кожному акваріумі і вважаються дуже корисними складовими акваріумний екосистеми. Ці молюски ведуть нічний спосіб життя і відносяться до детритофагам - поїдають розкладається органіку. Найпоширеніший представник грунтових або як ще називають донних равликів ..

Равлики в акваріумі - користь чи шкода?

Як же равлик випадково може потрапити в акваріум? Чи не небезпечен він для вашої рибки? З'їсть він ваші рослини? Давайте розберемося по порядку ... Чим корисні акваріумні равлики? Кожному виду равликів відводиться своя певна роль: Равлики підбирають нез'їдений рибками корм - очищають ..

Дамбо мальок - 5 тижнів

На нашій розвідний підростає молодняк дамбо півників, від нового виробника. Оновили лінію наших півників, додали до наших відібраних самочок нового хлопчика красеня, який приїхав з Польщі. Очікуємо від підростаючого потомства ще кращих породних якостей. Підписуйтесь на наш Ютьюб канал,..

Тонкощі утримання креветок

Акваріумні креветки - невибагливі живчики і трудяжки. Але, як у будь-яких мешканців акваріума, у них теж є тонкощі в змісті, про які ми хочемо вам розповісти. Ключове: Креветки - дуже миролюбні, та не чепляють інших мешканців акваріуму. А ось інші мешканці, навпаки, частіше за все не прот..

Стисла інструкція по швидкому запуску акваріума для новачків

В ідеалі - акваріум повинен запускатися 2-3 тижні - тоді і біобаланс встигне встановитися, і рослини приживуться, та й рибкам буде набагато простіше акліматизуватися в такому акваріумі. Але іноді бувають критичні ситуації - рибку вже купили /подарували, і настав караул! Що ж робити? Куди її посад..

Дамбо півник самець і самка - елітні виробники Акварибкі Ферма

Це відео початкових батьків нашої лінії розведення - Дамбо півники. Були придбані в грудні 2019 року, двічі отнерестілісь міцним і активним потомством. Нечисленним, але ретельний догляд, консультування з зарубіжними заводчиками дамбо допомогло зміцнити лінію і домогтися стабільного розвитку. Самець..

Червоний халфмун батько і син - елітні виробники Акварибкі Ферма

Одна з найбільш ранніх і популярних ліній розведення - півник червоний халфмун. Зліва - папаша вже декількох поколінь, праворуч молодий самець 4 місяців. Приблизно до 7 місяців, при належному утриманні, він стане таким же великим красунчиком, як і тато. Робота над виведенням стабільної чистої ліні..

Самці виробники корона (betta crown tale) Акварибкі Ферма

Петушок корона - один з найпоширеніших і ефектних півників. Наша аквафермах працює над декількома лініями - півники червоного, синього і темного (чорного) забарвлення. Самці на відео були придбані в січні 2020 року, вони освіжили і поліпшили поточні лінії розведення, зараз підростає вже 2ое поко..

Хвороби рибок. Швидка допомога

Іноді рибки в акваріумі хворіють ... У цьому немає нічого незвичайного. причини хвороб рибок - ми розберемо в окремій статті. А поки ... Як зрозуміти, що рибка захворіла? Хвороб досить багато, але симптоми у багатьох ідентичні, і добре помітні візуально Зміни в звичайному поведінці рибки: ..

Петушки від Акварибкі Ферма - призери Holland Betta Show 2020

Шукаєте рибку півника шоу класу? Петушки розвідний Акварибкі Ферма взяли участь в щорічному європейському конкурсі Holland Betta Show 2020. Конкурс в зв'язку з короновірусом проходив онлайн, і судді ніяк не могли вибрати призерів ... але в підсумку: один півник зайняв 1 місце в кл..
Показано з 1 по 12 із 18 (всього 2 сторінок)
YouTube канал Акварибкі