095 777 88 09

Грунт для акваріума

Дно грає не тільки декоративну роль в облаштуванні вашого акваріума.
Воно виконує безліч функцій. Одна з них - збереження рівноваги в екосистемі вашого водоймища.

Вибір підкладки.

Вибираючи настил для підводного дна, потрібно пам'ятати, що ви також вибираєте грунт для рослин. Акваріум населяють водорості, яким потрібна поживний грунт і опора для коренів. Тому при виборі субстрату, потрібно орієнтуватися на кореневу систему рослин. чим вона крупніше, тим більшими грунт. Для живлення ґрунту можна використовувати добрива і підкладки.
Розмір фракції залежить і від поведінки мешканців штучного водойми. Деякі акваріумні рибки люблять зариватися в настил. занадто крупний пісок або гострі краї каменів можуть їм нашкодити.
З обережністю вибирайте:
  • Так - біла основа для дна може швидко Покрити мулом або дрібними зеленими водоростями.
  • Занадто гладка порода не дасть розмножуватися бактеріями, які теж є частиною підводного царства.
Вибирати потрібно більш пористу породу.
При виборі кольору, подумайте заздалегідь, наскільки добре буде видно ваших вихованців. Наприклад, яскраві рибки-півники загубляться на строкатому тлі, застосовуйте метод конраст - світлі рибки на темному тлі.
Щоб правильно вибрати акваріумний грунт потрібно також пам'ятати про його характеристиці. Так, наприклад, вапнякова порода буде робити воду жорсткіше. Не варто ризикувати здоров'ям підводних мешканців і добувати грунт самостійно. Тим більше, що вибрати його на aquaribki.com.ua дуже просто за допомогою каталогу. І неважливо з Києва ви, Луцька, Рівного, Житомир або Чернігов.

Укладання грунту.

На цьому етапі важливо переконатися в правильності розрахунку, щоб купити достатня кількість. На дно резервуара потрібно укласти шар грунту близько 3-6 см завтовшки. Перед укладанням його потрібно промити звичайною проточною водою, без застосування миючих засобів. Якщо ви хоч трохи сумніваєтеся в якості - обязатель тоді кип'ятіть його. В пористої породі можуть затриматися залишки. В іншому такі виробники, як Aquael, Tetra, Nechay Zoo, Fluval, Hagen, KW Zone, Zeta, випускають якісний грунт.
Кращий грунт для акваріума- це грунт, який добре виконує всі функції: декоративну, живильне, що фільтрує.

Показано з 1 по 12 із 65 (всього 6 сторінок)

Viber invite   Запрошуємо приєднатися до нашої
вайбер групі магазину Акварибкі