095 355 7047

Освітлення для акваріума

Освітлення для акваріума – необхідний та важливий компонент в акваріумі.

Рибам і рослинам в акваріумі для їх нормальної життєдіяльності просто необхідне якісне освітлення. Без цього моменту стан вихованців і рослин стане набагато гіршим і навіть може статися їхня загибель. Особливо важливим є освітлювальний прилад, якщо у вас є травник, а саме акваріум з рослинами. Без світла риби також починають частіше хворіти, їхнє самопочуття погіршується. Повз свою корисну функцію для організмів акваріума, освітлення несе в собі ще й естетичний момент. Різні варіанти кольору освітлювальних ламп створять приємну атмосферу в інтер'єрі.
 
Чисто теоретично для будь-якого акваріума буде достатньо звичайного освітлення від сонця. Однак у цьому випадку необхідно встановити скляну ємність на підвіконня, а цього категорично не рекомендується робити – в акві зеленітиме вода … До того ж ви не зможете здійснити контроль за інтенсивністю світла та температурним режимом. Виходом із ситуації буде купити акваріумне освітлення. Таке штучне підсвічування створить сприятливі умови для риб та рослин у будь-який час доби та року.

Як вибрати прилад для акваріумного освітлення?

Виробники освітлення даного типу пропонують різні типи ламп (світильників) для риб та рослин на будь-який смак.
Нещодавно на ринку товарів для акваріумів були популярні люмінесцентні лампи. Зараз багатьом власникам акваріумів більше подобається світлодіодна LED лампа, яка дає якісне світло і довговічна в експлуатації. Світлодіодні лампи компактні та мають привабливий зовнішній вигляд.
Багато варіантів моделей таких приладів мають функцію перемикання параметрів світла. Ця функція допомагає контролювати інтенсивність освітлення та економити на електричній енергії. Для того щоб правильно підібрати лампу необхідно враховувати обсяг ємності . Тому розраховується чисельність і потужність освітлювальних елементів.

Де придбати лампи для акваріумів?

Для тих, кому необхідне якісне та надійне акваріумне освітлення для рослин та риб, купити лампи можна у нашому інтернет магазині Акварибки.com.UA . Ми знаємо все про акваріумне освітлення та пропонуємо для наших покупців лише актуальні та перевірені товари для рослин та риб.
У нас працює швидка та надійна доставка по всіх містах України, таким як: Одеса, Миколаїв, Дніпро, Вінниця, Запоріжжя.

Світильник LED AquaLighter Slim 90 см, 6500 К
Размер:: 90 см
2 869 грн
Світильник LED AquaLighter Slim 75 см, 6500 К
Размер:: 75 см
2 704 грн
Світильник LED AquaLighter Slim 60 см, 6500 К
Размер:: 60 см
2 433 грн
Світильник LED AquaLighter Slim 45 см, 6500 К
Размер:: 45 см
1 824 грн
Світильник LED AquaLighter Slim 30 см, 6500 К
Размер:: 30 см
1 501 грн
Показано з 1 по 12 із 51 (всього 5 сторінок)

Viber invite   Запрошуємо приєднатися до нашої
вайбер групі магазину Акварибкі