095 777 88 09

Акваріуми

Акваріум для рибок - предмет інтер'єру або місце для вихованців?

Багато хто знає, що при спостереженні за тим як плавають рибки піднімається настрій, знімається стрес після трудових буднів. Крім цього, акваріум додає інтер'єру гарний вигляд, робить свіже повітря.
В даний час виробники акваріумів пропонують великий асортимент резервуарів різного об'єму. Перед тим, як купити акваріум, необхідно знати як правильно його вибрати.

Які бувають акваріуми?

Перед покупкою ємності необхідно визначитися який акваріум вам більше підійде. Це залежить від самих риб / рослин (їх вид, кількість і т.д.) і бажань акваріума. Класифікація акваріумів залежить від:

  1. Наявності аксесуарів та обладнання. (Наприклад, комплект аква з кришкою, фільтром, лампою, нагрівачем і т.п.)
  2. Віда матеріалу. (Конструкції з освітленої селікатної скла. Варіанти виробів з прозорого силікону.)
  3. Форми. (Круглі, квадратні і т.д.).

Як вибрати акваріум?

Вибрати таке акву до душі дуже не просто. Особливо якщо Ви є початківцем акваріумістом. Житло для риб варто підбирати відповідно до потреб вихованців, бажання господаря, смаку та відповідно до площі приміщення. При виборі необхідно врахувати, що рибки ростуть і розмножуються. Деякі риби здатні якийсь час жити в простій банку, а інші риби в таких умовах жити не зможуть зовсім. Наприклад, акваріум для півника абсолютно не підійде для інших риб. Є також акваріум для рослин, його називають травник.

Як вибрати обсяг ємності для риб?

Оптимальніше всього підібрати ємність великих розмірів, так як за ним простіше доглядати, ніж за резервуаром маленького обсягу. Варто врахувати, що риби в маленьких резервуарах повільніше ростуть і розвиваються. Так само невелика місткість схильна до різких перепадів температури, і рибам необхідний певний газовий баланс у воді. У маленькій ємності підтримувати газовий баланс складніше. Але маленький акваріум можна легко поставити в будь-якому місці вашої квартири і по витратах це обійдеться в рази дешевше.

Де придбати якісні акваріуми?

Якщо Вас цікавлять акваріуми для рибок, купити їх можна в нашому інтернет магазині Акварибкі. Наш каталог акваріумів на сайті aquaribki.com.ua містить велику кількість товару даної категорії за вигідними цінами і від кращих виробників. У нас працює швидка доставка замовлення по всій Україні, до Києва, Одеси, Дніпро, Харків, Львів і т.д.

Акваріумний набір Pico Set 5 л
Обсяг акваріума, л: 5
1 480 грн
Акваріумний набір Nano Set 10 л
Обсяг акваріума, л: 10
1 841 грн
Акваріумний набір Nano Marine Set 15 л
Обсяг акваріума, л: 15
3 065 грн
Акваріумний набір Lumi Set 5 л
Обсяг акваріума, л: 5
1 012 грн
Акваріумний набір Aqua Set 66 л
Обсяг акваріума, л: 66
5 047 грн
Акваріумний набір aFARM Set 13 л
Обсяг акваріума, л: 13
2 416 грн
Акваріум DAQUARIUM 5л (17*17*17)
Обсяг акваріума, л: 5
606 грн
Показано з 1 по 12 із 40 (всього 4 сторінок)

Viber invite   Запрошуємо приєднатися до нашої
вайбер групі магазину Акварибкі