АкваБактол, 100мл (AQUAYER)

Код:
2083
Артикул:
AB100
Виробники
AQUAYER
Наявність:
На складі

46 грн


Професійні консультації

AQUAYER АкваБактол - ефективний дезінфікуючий засіб проти зовнішніх бактеріальних інфекцій (Aeromonas, Pseudomonas, Columnaris), які вражають зовнішні покриви риб і викликають такі симптоми як плавецьова гниль і білий наліт на губах риб. Підвищує активність риб і їх здатність протистояти інфекціям шляхом додаткової подачі кисню для дихання. Розробка Єрмолаєва.

Застосування

Таблиця визначення шкідника і боротьба з ним

Перед застосуванням препарату відключіть УФ стерилізацію, видаліть з фільтра адсорбенти (наприклад, активоване вугілля) і підмініть 50% води. Наступного дня влийте 10 мл засобу на 50 л води в акваріумі. Якщо симптоми не зникнуть, повторіть внесення в тому ж дозуванні через 5 днів. Засіб можна використовувати в половинному дозуванні з метою профілактики, коли поведінка риб стає ненормальною (чухання об каміння, стиснуті плавці). Додатково для підтримки імунітету риб на третій день після обробки акваріума АкваБактолом внесіть AQUAYER Вітамін .
Радимо використовувати препарат з обережністю, якщо в акваріумі живуть чутливі види равликів, наприклад, нерітіни.

Об’єм флакона: 100мл на 500л

Термін і умови зберігання:
2 роки при температурі не вище 30 ° С

Заходи безпеки:

  • Берегти від дітей.
  • Не вживати всередину.
  • При потраплянні на руки або слизову оболонку очей промити великою кількістю води.

Не є ветпрепаратом

Відгуків: 0
Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
AQUAYER

AQUAYER

AQUAYER - засновник Сергій Єрмолаєв, кандидат хімічних наук, автор наукових публікацій, у якого більше десяти років наукової діяльності. Сергій Єрмолаєв - розробник всіх препаратів для акваріумів торгової марки AQUAYER. Він автор статей про ро... Детальніше...
Схожі товари