095 355 70 47

Парацід, 60мл (AQUAYER)

Модель:
2232
Артикул:
PZ60
Виробники
AQUAYER
Наявність:
На складі
44 грн
Професійні консультації

AQUAYER Парацид - ефективно знищує Oodinium, Cryptocaryon, Amyloodinium, Ichthyophthirius , і інших ектопаразитів. До складу входять сульфат і хлорид міді.

Які переваги AQUAYER Парацид?

Не забарвлює акваріумну воду.

Використовуючи AQUAYER Парацид в межах рекомендованого дозування, Ви підвищуєте концентрацію міді до ефективного рівня (0.2-0.4 мг /л) і безпечного для акваріумних риб.

Застосування

Таблиця ідентифікації шкідників і боротьба з ними

Перед застосуванням препарату видаліть з акваріума всіх безхребетних (молюсків і креветок), відключіть УФ стерилізацію і видаліть з фільтра адсорбенти. Препарат погано переноситься панцирними сомами. Для обробки можна використовувати спеціально підготовлений карантинний акваріум.

У перший день, перед використанням препарату підмінити 50% води, а потім внести Парацид в дозуванні 0.5мл на кожні 10 літрів води, якщо через 48 годин симптоми ураження не пропадуть, то внести препарат повторно у такому ж дозуванні.

У важких випадках рекомендується проводити спільну обробку акваріума з препаратом AQUAYER Аквамед в половинному дозуванні, від рекомендованої для його окремого застосування.

Після закінчення курсу обробки в обов'язковому порядку провести дві заміни води по 50% протягом 2-3 днів або використовувати активоване вугілля як адсорбент.

Об’єм флакона: 60 мл на 1200л.

Термін і умови зберігання:
2 роки при температурі не вище 30 ° С

Не є ветпрепаратом

Відгуків: 0
Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Доставка живого товару

  • Рибок, креветок, равликів і іншу акваріумну живність - відправляємо після повної передоплати (1-2 дні до відправлення).
  • Відправлення Новою Поштою - мін. сума замовлення 250 грн
  • Рибку відправляємо в термоконтейнерах, вартість такої доп. упаковки 20-50 грн за погодженням з менеджером
  • Живий товар на суму від 1000 грн - термоупаковка безкоштовна!
  • Відправлення автобусом - мін. сума замовлення 400 грн (передоплата за 1-2 дні до відправлення), тимчасово не відправляємо
  • Відправлення поїздом - мін. сума замовлення 1000 грн (передоплата за 1-2 дні до відправлення), тимчасово не відправляємо
  • Відправка замовлень з 22-00 вечора до 7-00 ранку +150 грн до вартості замовлення, тимчасово не відправляємо


докладніше - >>

Доставка товару з акваріумістики

  • мінімальної суми замовлення немає
  • форма оплати будь-яка
AQUAYER

AQUAYER

AQUAYER - засновник Сергій Єрмолаєв, кандидат хімічних наук, автор наукових публікацій, у якого більше десяти років наукової діяльності. Сергій Єрмолаєв - розробник всіх препаратів для акваріумів торгової марки AQUAYER. Він автор статей про ро... Детальніше...
Схожі товари
Планария Стоп (AQUAYER)
77 грн
Аквамед, 60мл (AQUAYER)
44 грн
Хіт!
Іхтіофтіріцід, 60мл (AQUAYER)
Гексаметр (AQUAYER)
77 грн
Аквамед, 100мл (AQUAYER)
60 грн