Парацід, 60мл (AQUAYER)

Код:
2232
Артикул:
PZ60
Виробники
AQUAYER
Наявність:
На складі

37 грн


Професійні консультації

AQUAYER Парацид - ефективно знищує Oodinium, Cryptocaryon, Amyloodinium, Ichthyophthirius , і інших ектопаразитів. До складу входять сульфат і хлорид міді.

Які переваги AQUAYER Парацид?

Не забарвлює акваріумну воду.

Використовуючи AQUAYER Парацид в межах рекомендованого дозування, Ви підвищуєте концентрацію міді до ефективного рівня (0.2-0.4 мг /л) і безпечного для акваріумних риб.

Застосування

Таблиця ідентифікації шкідників і боротьба з ними

Перед застосуванням препарату видаліть з акваріума всіх безхребетних (молюсків і креветок), відключіть УФ стерилізацію і видаліть з фільтра адсорбенти. Препарат погано переноситься панцирними сомами. Для обробки можна використовувати спеціально підготовлений карантинний акваріум.

У перший день, перед використанням препарату підмінити 50% води, а потім внести Парацид в дозуванні 0.5мл на кожні 10 літрів води, якщо через 48 годин симптоми ураження не пропадуть, то внести препарат повторно у такому ж дозуванні.

У важких випадках рекомендується проводити спільну обробку акваріума з препаратом AQUAYER Аквамед в половинному дозуванні, від рекомендованої для його окремого застосування.

Після закінчення курсу обробки в обов'язковому порядку провести дві заміни води по 50% протягом 2-3 днів або використовувати активоване вугілля як адсорбент.

Об’єм флакона: 60 мл на 1200л.

Термін і умови зберігання:
2 роки при температурі не вище 30 ° С

Не є ветпрепаратом

Відгуків: 0
Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
AQUAYER

AQUAYER

AQUAYER - засновник Сергій Єрмолаєв, кандидат хімічних наук, автор наукових публікацій, у якого більше десяти років наукової діяльності. Сергій Єрмолаєв - розробник всіх препаратів для акваріумів торгової марки AQUAYER. Він автор статей про ро... Детальніше...
Схожі товари