095 355 7047

Комплект Інфекція Стоп, 2х60 мл (AQUAYER)

Хіт!
Модель:
2088
Артикул:
AMAB60
Виробники
AQUAYER
Наявність:
На складі
99 грн
Професійні консультації
Комплект Інфекція Стоп, 2х60 мл (AQUAYER) – набір першої допомоги рибам.
Комплект із двох засобів АкваБактол та Аквамед проти найпоширеніших шкідників, які викликають білі крапки та білий наліт на тілі риб та губах, плавникову гниль, склеювання плавників, пухнасті нарости на тілі та плавцях.
Цей комплект необхідний для швидкої допомоги у разі раптового погіршення здоров'я риб.
 

АкваБактол Aquayer

Ефективний дезінфікуючий засіб проти зовнішніх бактеріальних інфекцій (Aeromonas, Pseudomonas, Columnaris), які вражають зовнішні покриви риб та викликають такі симптоми як плавникова гниль та білий наліт на губах риб. Підвищує активність риб та їх здатність протистояти інфекціям шляхом додаткового постачання кисню для дихання. Розробка Єрмолаєва.

Інструкція з використання Акваєр АкваБактол:

Перед застосуванням препарату відключіть УФ стерилізацію, видаліть з фільтра адсорбенти (наприклад, активоване вугілля) та підмініть 50% води. Влийте 10 мл засобу на 50 л води в акваріумі. Якщо симптоми не зникнуть, повторіть внесення до того ж дозування через 5 днів. Засіб можна використовувати в половинному дозуванні з метою профілактики, коли поведінка риб стає ненормальним (чухання про каміння, підібгані плавці). Додатково для підтримки імунітету риб на третій день після обробки акваріума АкваБактол внесіть Aquayer Вітамін.

Об'єм флакона: 60мл на 300л
Термін та умови зберігання: 2 роки при температурі не вище 30 °С
Запобіжні заходи: Берегти від дітей. Не приймати внутрішньо. При попаданні на слизову оболонку ока промити великою кількістю води.
Не є ветпрепаратом.

Аквамед Aquayer

Концентрований препарат широкого спектра дії. Ефективний проти ектопаразитів, включаючи іхтіофтиріоз (їхтик, манка), а також проти інших зовнішніх збудників – грибків, бактерій, вірусів (наприклад, плавникова гниль).

Удосконалений аналог класичного ФМЦ, який не містить отруйний для риб формалін(формальдегід). До складу входять безпечний та ефективний альдегід – замінник формальдегіду, а також метиленовий синій та малахітовий зелений.

Які переваги препарату Aquayer Аквамед?

Більшість вітчизняних та імпортних препаратів для боротьби зі шкідниками акваріумних риб містять формальдегід (формалін) як один із компонентів-антисептиків. Він допомагає позбавитися зовнішніх паразитів, але в той же час є вкрай токсичним для акваріумних риб. Найчастіше така обробка акваріума призводить до загибелі риб, особливо при підвищених дозах. Але, незважаючи на це, багато виробників не відмовляються використовувати формальдегід (формалін) через його низьку ціну.
Aquayer Аквамед не містить формальдегіду. Натомість у наших препаратах використовується більш ефективний антисептик, безпечний для риб альдегід – замінник формальдегіду. Тому використовуючи Aquayer Аквамед, Ви зменшуєте ймовірність отруєння риб до мінімуму навіть при підвищених дозах. 60 мл препарату достатньо для обробки 1200 л води.

Інструкція з використання Акваєр АкваМед:

Перед застосуванням препарату відключіть УФ стерилізацію та видаліть з фільтра адсорбенти (наприклад, активоване вугілля).

Першого дня, перед використанням препарату, підмініть 50% води, а потім внесіть Aquayer Аквамед у дозуванні 15 крапель (1мл) на кожні 20 літрів води. Якщо симптоми не зникнуть, через 24 години повторити половину зазначеного дозування та ще через 24 години – чверть зазначеного дозування. В особливо тяжких випадках повторити зазначене дозування на другий та третій день. Обов'язкове використання цілодобової аерації. Для підвищення ефективності першого дня лікування рекомендується вимкнути освітлення.

Після закінчення курсу обробки обов'язково провести дві підміни води, 50% води на четвертий день і 50% на шостий від початку обробки або використовувати активоване вугілля в якості адсорбенту.
З метою збереження мікрофлори акваріума та економії препарату можна проводити вищеописану процедуру у спеціально підготовленому карантинному акваріумі.

Об'єм флакона: 60 мл на 1200л
Термін та умови зберігання: 2 роки при температурі не вище 30 °С
Запобіжні заходи: Берегти від дітей. Не приймати внутрішньо. При попаданні на слизову оболонку ока промити великою кількістю води.
Не є ветпрепаратом

Пропонуємо Комплект Інфекція Стоп, 2х60 мл (AQUAYER) купити в AquaRibki за вигідною ціною
Відгуків: 0
Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Доставка живого товару

  • Відправлення Новою Поштою – (Нічна температура 12С+) – мін. сума замовлення 500 грн (рибки, обладнання, корм, будь що)
  • Надсилаємо автобусом з Одеси - мін. сума замовлення 500 грн.
  • Надсилаємо потягом з Одеси - мін. сума замовлення 500 грн.
  • Рибку відправляємо в термоконтейнерах, вартість такого додаткового пакування 20-60 грн за погодженням з менеджером
  • Живий товар на суму від 1500 грн - термопакунок безкоштовно!
  • Рибок, креветок, равликів і іншу акваріумну живність - відправляємо після повної передоплати (1-2 дні до відправлення).


докладніше - >>

Доставка товару з акваріумістики

  • мінімальної суми замовлення немає
  • форма оплати будь-яка
AQUAYER

AQUAYER

AQUAYER - засновник Сергій Єрмолаєв, кандидат хімічних наук, автор наукових публікацій, у якого більше десяти років наукової діяльності. Сергій Єрмолаєв - розробник всіх препаратів для акваріумів торгової марки AQUAYER. Він автор статей про ро... Детальніше...
Схожі товари
Хіт!
Гексаметр (AQUAYER)
Гексаметр (AQUAYER)
84 грн
Хіт!
Іхтіофтіріцід, 100мл (AQUAYER)
Хіт!
Парацід, 60мл (AQUAYER)
Парацід, 60мл (AQUAYER)
49 грн
Хіт!
Аквамед, 100мл (AQUAYER)
Аквамед, 100мл (AQUAYER)
69 грн
Засіб проти захворювань Rikka Метиленовий синій , 100 мл
Об`єм: 100 мл Країна бренду: Україна
69 грн
Засіб проти захворювань Rikka Малахітовий зелений , 100 мл
Об`єм: 100 мл Країна бренду: Україна
60 грн
Засіб проти захворювань Rikka Карбінол , 30 мл
Об`єм: 30 мл Країна бренду: Україна
106 грн