095 355 7047

Планарія Стоп AQUAYER

Модель:
2084
Артикул:
PS30
Виробники
AQUAYER
Наявність:
На складі
77 грн
Професійні консультації

AQUAYER Планарія Стоп - засіб для боротьби з планарією в акваріумі. Якщо планарій в акваріумі стає багато, то вони можуть завдати шкоди навіть дорослим креветкам. Після линьки, коли креветка беззахисна, планарії заповзають в органи дихання і креветка вмирає від задухи. Планарія це плоский черв'як з трикутною формою голови, на якій можна помітити два чорних вічка. Заносяться в акваріум планарії найчастіше з водоростями або кормом. Планарії харчуються залишками корму і падлом. На відміну від риб, креветки досить повільно перетирають їжу, і частина корму може залишитися в ґрунті, стаючи доступною для планарій. Тому в креветнику ризик різкого збільшення популяції планарій досить високий.

Планарія в акваріумі

Переваги AQUAYER Планарія Стоп, дозування та настанови щодо застосовування.

Рекомендується уникати інтенсивної обробки акваріума препаратом. Якщо планарії загинули протягом доби після обробки, значить було допущене передозування і можливий різкий викид шкідливих для креветок продуктів розкладання мертвих планарій. Наші дослідження показали, що ідеальна обробка акваріума від планарій - це повільне зменшення популяції планарій протягом одного-двох тижнів. Основна перевага AQUAYER Планарія Стоп в тому, що в таблетках доза активного компонента фіксована. У той час як в подібних препаратах у вигляді суспензії можливе утворення грудочок, потрапляння яких в акваріум може привести до передозування активного компонента. А дозування препаратів у вигляді порошку допустимо тільки шляхом точного зважування.

aquayer Планарія

1 таблетка на 20 літрів води в акваріумі. Для більш точного дозування і застосування в акваріумах об'ємом менше 20 літрів, можна використовувати половину або чверть таблетки. AQUAYER Планарія Стоп повільно розчиняється в акваріумній воді і діє протягом 3-5 днів у міру розчинення.
Перед внесенням в акваріум необхідно приготувати суспензію. Для цього:
1) помістіть необхідну кількість таблеток в столову ложку, змочіть таблетки невеликою кількістю води і розітріть таблетки за допомогою іншої ложки до утворення білої кашки.
2) Помістіть приготовлену кашку в стакан з водою (100-300мл) і активно перемішайте до утворення суспензії.
3) Внесіть приготовлену суспензію рівномірно по всьому акваріуму.
4) Через 3 дні змініть 25% води в акваріумі і внесіть AQUAYER Планарія Стоп в 1/4 дозування. Бажано повторити обробку акваріума через тиждень для знищення молодих планарій, що виклюнулися з яєць.
Швидкість розчинення і дії активного компонента залежить від жорсткості води. У м'якій воді AQUAYER Планарія Стоп діє проти планарій ефективніше. У воді з загальною жорсткістю вище 10? DH дозування слід збільшити вдвічі. Якщо в акваріумі живуть вимогливі до складу води креветки, наприклад сімейства Caridina, і планарій в акваріумі дуже багато, рекомендується проводити обробку акваріума в кілька етапів, розділивши дозування на два-три дні. Чим м'якше вода, і чим більше планарій, тим обережніше слід обробляти акваріум з креветками сімейства Caridina.

Термін і умови зберігання:
3 роки в сухому місці при температурі не вище 30? С

Відгуків: 0
Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Доставка живого товару

  • Рибок, креветок, равликів і іншу акваріумну живність - відправляємо після повної передоплати (1-2 дні до відправлення).
  • з 1-10-21 - акваріумна рибка і живність Новой Поштой не надсилається.
  • Відправлення Новою Поштою - мін. сума замовлення 250 грн (мінімальна добова температура + 15С)
  • Відправлення автобусом - мін. сума замовлення 400 грн (передоплата за 1-2 дні до відправлення)
  • Відправлення поїздом - мін. сума замовлення 1000 грн (передоплата за 1-2 дні до відправлення)
  • Рибку відправляємо в термоконтейнерах, вартість такої доп. упаковки 30-50 грн за погодженням з менеджером
  • Живий товар на суму від 1000 грн - термоупаковка безкоштовна!
  • Відправка замовлень з 22-00 вечора до 7-00 ранку +150 грн до вартості замовлення.
докладніше - >>

Доставка товару з акваріумістики

  • мінімальної суми замовлення немає
  • форма оплати будь-яка
AQUAYER

AQUAYER

AQUAYER - засновник Сергій Єрмолаєв, кандидат хімічних наук, автор наукових публікацій, у якого більше десяти років наукової діяльності. Сергій Єрмолаєв - розробник всіх препаратів для акваріумів торгової марки AQUAYER. Він автор статей про ро... Детальніше...
Схожі товари