095 355 7047

Компресори акваріумні

Кисень відіграє значну роль в життєдіяльності всіх мешканців акваріуму, в тому числі рослин.
Аератори насичують киснем водний простір в акві та роблять життя мешканців комфортною.

Є думка, що густа рослинність в резервуарі, справляється з нестачею кисню, але це тільки при денному світлі. У темний час доби рослини починають виділяти вуглекислий газ. Тому, щоб уникнути кисневого голодування у ваших акваріумних рибок, потрібно придбати аератор для акваріума.

Типи компресорів.

Вибираючи пристрій для свого штучного водоймища зверніть увагу на потужність і тип компресора. Існує аератори декількох типів:
  • Мембранні. Аерація води відбувається за рахунок мембран, які подають потік повітря. Цей тип компресора майже безшумний, економічний і має високу зносостійкість.
  • Поршневі. Цей тип аератора більш гучний, але саме він впорається з резервуарами великого обсягу. Зворотний клапан сприяє плавному запуску його механізму.
Зараз на сайті інтернет магазину Акварибкі наданий широкий асортимент компресорів. Ціна пристрою залежить від виробника, потужності і його типу. Доставка в такі міста, як Київ, Дніпро, Кропивницький, Кривий Ріг, Маріуполь та інші.

Рекомендації по вибору компресорів.

В цілому цей девайс служить набагато довше, ніж фільтри і нагрівачі. Але, щоб не помилитися у виборі, потрібно враховувати потужність компресора.
Після установки обладнання простежте за поведінкою риб. Якщо вони більшу частину часу проводять на поверхні води, значить їм не вистачає кисню.

Не забувайте, що деякі з компресорів досить гучні. Тому можна підкласти під компресор гумовий килимок для поглинання шуму від вібрацій.

Ви можете вибрати акваріумний компресор в нашому магазині, зробивши швидкий замовлення, замовивши зворотний дзвінок або зателефонувавши нам. Приїде швидко.

Показано з 1 по 12 із 33 (всього 3 сторінок)

Viber invite   Запрошуємо приєднатися до нашої
вайбер групі магазину Акварибкі