095 777 88 09

Фільтри для акваріума

Акваріумний фільтр - незамінний аксесуар для акваріума.

Показник щільності тварин і рослин в штучному акваріумі набагато більше, ніж у водоймі природного типу. При цьому в воді постійно накопичуються частинки фекалій, корми та іншого сміття. Все це призводить до виникнення різноманітних бактерій і організмів, які згубно впливають на воду в акваріумі і його мешканців. Для усунення такої проблеми необхідна сучасна фільтрація в акваріумі. Саме фільтр допоможе зберегти воду в акваріумі чистою.

Видаляємо сміття в акваріумі разом з якісним фільтром!

Для того, щоб запобігти виникненню каламутної води в акваріумі і забезпечити нормальну життєдіяльність для його мешканців, необхідно купити надійну фільтрацію. Зробити це можна в ІМ Акварибкі. Майже всі фільтри мають схожий принцип роботи. Через помпу і елементи фільтрації проходить вода, яка в підсумку стає очищеною. Частинки бруду, сміття осідають в фільтрувальної частини. Сучасні фільтри обладнані системою, яка допомагає підтримувати чистоту і оптимальний баланс води постійно. Відповідаючи на питання, як вибрати фільтр для акваріума, варто відзначити, що цей момент залежить від об'єм ємності і необхідної потужності пристрою.

УФ стерилізація, як спосіб очищення води в акваріумі.

Вибираючи обладнання для фільтрації води, не можна не відзначити, такий спосіб очищення, як УФ стерилізація. Вона допомагає боротися з наявністю бактерій і грибків в ємності з рибами і рослинами ефективно і швидко. Якщо з яких-небудь причин Ви не можете застосувати хімію або антибіотики для дезінфекції води, саме очищення за допомогою УФ стерилізації стане оптимальним варіантом для Вас. Таке очищення засноване на хвильовому впливі. За допомогою якого усуваються патогенні мікроорганізми. При цьому придатна для життя рибок вода зберігає необхідний склад. Радимо Вас купити фільтр і ультрафіолетову лампу для підтримання кришталево чистої води в акваріумі.

Де придбати хороший акваріумний фільтр?

Купити різні моделі фільтрів для акваріумів, а також запасні частини для фільтрів та витратні матеріали, Ви можете в нашому інтернет магазині Акварибкі.com.UA. Ми пропонуємо великий вибір товарів і аксесуарів для акваріумів та їх вихованців за доступними цінами. Відправимо замовлення в Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород та інші міста України.
Інтернет-магазин Акварибкі постійно оновлює товари на сайті.
Слідкуйте за нашими новинками та новими відео на YouTube каналі.

New
Аерліфтний фільтр NSF-MAXBIO-200L з керамікою до 200л
Аерліфтний фільтр NSF-MAXBIO-200L з керамікою до 200л
Для акваріума л: 200 Тип: Аэрлифтный фильтр
398 грн
Синтепонова вата Sunsun 500х600 мм
Количество в упаковке:: 2 шт Размер:: 500х600 мм
439 грн
Синтепонова вата Sunsun 500х300 мм
Количество в упаковке:: 2 шт Размер:: 500х300 мм
220 грн
Середньопористий вкладиш до фільтра Sunsun HW-604B
Количество в упаковке:: 1 шт Размер:: 160х40 мм
75 грн
Середньопористий вкладиш для фільтрів Sunsun CPF D 28 см
Размер:: Ø280х50 мм Тип: Фильтрующий элемент
330 грн
Середньопористий вкладиш для фільтрів Sunsun CBF
Размер:: 230x80x200 мм Тип: Фильтрующий элемент
366 грн
Зовнішній фільтр акваріумний Sunsun HW-704B
Для акваріума л: 400-700 Маса: 5 кг
6 150 грн
Зовнішній фільтр акваріумний Sunsun HW-703A
Для акваріума л: 300-500 Маса: 4,5 кг
4 364 грн
Показано з 1 по 12 із 175 (всього 15 сторінок)

Viber invite   Запрошуємо приєднатися до нашої
вайбер групі магазину Акварибкі