Альгицид + СО2, 500мл (AQUAYER)

Код:
2311
Артикул:
AL500
Виробники
AQUAYER
Наявність:
На складі

142 грн


Професійні консультації

AQUAYER Альгіцид + СО2 - унікальний засіб, що об'єднує властивості високоефективного альгіциду для боротьби проти водоростей в акваріумі і джерела органічного СО2 для прискорення росту акваріумних рослин.

Засіб дуже ефективний проти червоних водоростей (чорна борода, в'єтнамка) і зелених точкових водоростей (див. Інтенсивний спосіб застосування). Для боротьби з нитчастими зеленими водоростями можна скористатися більш жорстким засобом - AQUAYER АльгоШок .
Більш того, засіб застосовується для прискорення росту акваріумних рослин як вуглеводомістке добриво. Вуглець необхідний рослинам більш ніж будь-який інший елемент. У акваріумну воду він потрапляє в вигляді СО2 з повітря в невеликих кількостях, через що рослини ростуть дуже повільно. Можна подавати СО2 з балона, або ж щодня вносити органічний СО2 у вигляді AQUAYER Альгіцид + СО2.

Застосовуючи Альгіцид + СО2 в якості вуглецевого добрива використовуйте також добрива AQUAYER Удо Єрмолаєва МАКРО + і Удо Єрмолаєва МІКРО + для забезпечення рослин в акваріумі усіма поживними елементами.

Застосування

1) Стандартний спосіб застосування
2 мл на 50 літрів акваріумної води на день використовуючи як джерело СО2 і в цілях профілактики проти водоростей. Як джерело СО2 можна використовувати регулярно.
4-8 мл на 50 літрів акваріумної води на день проти водоростевого спалаху. Курс обробки акваріума проти водоростей 3-7 днів.

2) Інтенсивний спосіб застосування
Для інтенсивної боротьби з водоростевим нальотом в акваріумі, в тому числі і ксенококусом, необхідно вимкнути фільтр на пів години, для того щоб зупинити потік води. Далі повільно обробити уражені поверхні препаратом зі шприца. Наступного дня повторити процедуру.

ксенококус

Такий спосіб застосування може бути також більш економічним, оскільки витрата препарату в такому випадку приблизно 1 мл на ділянку 5 см на 5 см. Після обробки водоростеїди легко з'їдають відмерлі водорості.

До складу входить джерело органічного СО2 у вигляді пентандіаля.

Об’єм: 500 мл

Термін і умови зберігання:
3 роки при температурі не вище 30 ° С

Заходи безпеки:

  • Берегти від дітей.
  • Не вживати всередину.
  • При потраплянні на руки або слизову оболонку очей промити великою кількістю води.

Відгуків: 0
Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
AQUAYER

AQUAYER

AQUAYER - засновник Сергій Єрмолаєв, кандидат хімічних наук, автор наукових публікацій, у якого більше десяти років наукової діяльності. Сергій Єрмолаєв - розробник всіх препаратів для акваріумів торгової марки AQUAYER. Він автор статей про ро... Детальніше...
Схожі товари