095 777 88 09

Тонкощі утримання креветок для початківців

Акваріумні креветки - невибагливі живчики і трудяжки. Але, як у будь-яких мешканців акваріума, у них теж є тонкощі в змісті, про які ми хочемо вам розповісти.

Ключове:

Креветки - дуже миролюбні, та не чепляють інших мешканців акваріуму. А ось інші мешканці, навпаки, частіше за все не проти поласувати креветкою.
При добре засадженому рослинами акваскейпе - рибки не чіпатимуть дорослих креветок, але із задоволенням іноді поласують новонародженими креветками, тому створіть для них хороші зарості мохів.
Креветки регулярно линяють, скидаючи свій хітиновий панцир. Після цього верхній покрив стає м'яким, креветка беззахисна, і ховається в заростях мохів або рослин, і під час линьки вона зростає. Якщо не забезпечити їй укриття в цей період, то рибки можуть забити і з'їсти і дорослу креветку.
Після линьки у креветки відновлюються пошкоджені або втрачені кінцівки. Скинуті панцирі не треба прибирати з акваріума, креветки з'їдять їх, заповнюючи брак мінералів.

Креветки майже всеїдні, і вважаються санітарами акваріума, постійно в пошуках їжі, під'їдають залишки рослин, трупики загиблої живності, залишки будь-яким кормів (сухих, заморозки), таблетки для сомів. У разі вашої відсутності - креветки спокійно переживуть тиждень в травнику без підгодівлі.

Наявність же аерації - обов'язково, креветки люблять воду, насичену киснем. Особливо вона необхідна в нічний час, коли рослини не виділяють кисень. При наявності фільтра - подбайте, щоб маленьких креветок не засмоктало в фільтр, для цього можна використовувати префільтр або капронову панчоху.
Креветки дуже чутливі до складу води - підвищеного вміст азотистих з'єднань в акваріумі і препаратів, що містять сульфат міді. Уникайте його використання в креветочника.

Креветок неокардін різних кольорів неможна утримувати разом. Вони схрещуються між собою, і потомство буде знебарвлюватися. Через кілька поколінь у вас з'являться прозорі безбарвні креветки.

Отже, у вас є акваріум, і ви плануєте завести в ньому креветок, і яких небудь маленьких мирних рибок, наприклад галактик. Дотримуйтеся цих простих правил і мешканці вашого акваріума будуть здоровими, активними та радувати вас яскравими забарвленнями.


7246 18.03.2021
Подивіться товари