095 777 88 09

Чим годувати акваріумних креветок? Чи треба їх годувати?

Креветки - одні з кращих чистильників в акваріумі. Вони знайдуть і підберуть залишки корму, частини гниючих водоростей, утилізують трупик рибки. Креветки всеїдні і завжди в пошуках їжі.

Якщо ваш акваріум великий, з безліччю мешканців і заростями рослин, і ви завели креветок для чистоти в акваріумі - в цьому випадку їм вистачить залишків корму і рослинності для прожитку.Але якщо ваш акваріум невеликий, у ньому мало живності і рослин, і ви хочете, щоб ваші креветки залишалися яскраво забарвленими і активними довгий час - тоді необхідно підібрати правильний раціон харчування цим многолапим малюкам :)
  • Найпростіший варіант - годувати їх спеціально створеними кормами для креветок, які містять безліч корисних вітамінів і корисних елементів.
  • Але не варто забувати і про натуральні корми - ошпарені окропом шматочки фруктів, овочів, зелені. Це може бути кабачок, гарбуз, шпинат, зелений горошок, огірки. Ви можете пробувати будь-які овочі, і зупиниться на тих продуктах, яким ваші креветки віддадуть перевагу. Будь-які овочі не варто залишати в акваріумі більше 12 годин - щоб уникнути помутніння води і не збити біобаланс.

  • Чим годувати акваріумних креветок

  • Гербарій теж прийдеться до смаку креветок - сухе листя дуба, вишні, смородини, кульбаби, кропиви, будь-яких плодових дерев і чагарників. Листя треба промити, висушити. Обов'язково облити окропом і витримати пару хвилин перед тим, як помістити в акваріум. Важливо! Збирайте гербарій за містом, щоб уникнути попадання токсичних речовин, накопичених листям поблизу автомобільних трас
  • Найкращим вибором листя для креветочника є листя кетапанга - індійського мигдалю. Крім антибактеріальної і протигрибкової ефекту, вони створюють природні умови параметрів води, містять дубильні речовини, стимулюють розмноження креветок і підсилюють їх забарвлення.
  • 1-2 рази на тиждень обов'язково давати заморозку дрібних ракоподібних (циклоп, дафнія і ін.) - хітін, що міститься в панцирах, необхідний для линьки креветок.
  • На цю роль відмінно підійдуть дрібні ракоподібні (дафнія або циклоп). Дана їжа служить джерелом такого важливого речовини як хітін. Більше корисних речовин зберігається в замороженому вигляді. Часто таку підгодівлю давати не варто, так як вона може викликати бурхливе зростання і линьку, що негативно позначається на здоров'ї особин.
Креветок в окремому акваріумі, без риб, треба годувати 1 раз в день, щоб протягом кількох годин вони з’їдали весь корм.
Бажано влаштовувати їм розвантажувальний день 1 раз в тиждень.

Щоб першими бачити нові надходження - підписуйтесь на канал YouTube АкварибкіВ добре зарослому акваріумі креветки можуть вижити без їжі протягом 7-12 днів і ви спокійно можете відпочити у відпустці.
Але не варто регулярно залишати їх без додаткової підгодівлі. Харчуючись відмираючими частинами рослин - креветки не запасуться всі необхідні речовини для щомісячної линьки і можуть загинути.
Подивіться на цих чудових чистильників - акваріумних креветок в нашому каталозі. Вибирайте - вони будуть підтримувати чистоту в вашій акві.

7497 16.09.2021
Подивіться товари