095 777 88 09

Мій півник побудував гніздо з піни - що робити?

Часто нам задають питання - що робити, коли
  • мій півник побудував гніздо з піни
  • якщо рибка півник пускає бульбашки
  • як спаровуються риби півники
  • гніздо півника з піни побудовано
  • півник будує гніздо без самки


Спробуємо на них відповісти


Варіант 1 - у вас один самець півника

Якщо ви тримаєте одного півника, і не планували обзаводитися великою кількістю акваріумів і рибок - то й не треба нічого робити. Півник будує гніздо в тих випадках, коли у нього хороші умови утримання, він усім задоволений, і готовий показати - який він мачо! Якщо ви не будете його нересту - це не означає, що у нього знизитися імунітет і він захворіє, або проживе менше, або втратить забарвлення і т.п.

Варіант 2 - ви роздумуєте про нерест півниківЯкщо ви серйозно замислюєтеся про розведення півників, нехай навіть ви початківець акваріуміст і це буде вашим першим досвідом розведення - то заплануйте відразу придбання декількох акваріумів - нерестовика розміром 10-15 літрів, і акваріума розміром 60-100 л для вирощування малька. Врахуйте, що в середньому в нерест буває 100-200 мальків, і щоденний догляд за ними буде займати багато часу і зусиль.

Отже, ваш півень побудував гніздо вперше, або регулярно будує гнізда, і ви наважуєтеся отнерестити вашого красеня і отримати потомство

Якщо у вас ще немає самки - то краще пошукати молодих самочок 4-7 місяців, і вибрати 2-3 різних. Можна одного кольору з півником, а можна і різнокольорових. Головне - щоб вони були одного виду з півником - наприклад, самець халфмун і самка халфмун. Або півник корона і самочка корона. У разі схрещування різних видів - дуже велика ймовірність слабких мальків, або мальків з генетичними відхиленнями (криве тіло, відсутність одного або декількох плавників і т.п.)

Переконайтеся, що самець і самка приблизно одного віку, вам потрібні рибки до року. У багатьох зоомагазинах продаються півники вже занадто старі для розведення.

Отже, ви купили кілька молодих самочок. Не забудьте, що протягом тижня нові рибки повинні пройти карантин, перш ніж ви їх посадите в один акваріум до вашого красеня півня.

Дуже часто перша запропонована самка може просто не сподобається півню, і він заб'є її під час нересту. Тому, спочатку треба їх познайомити, протягом кількох тижнів. Для цього можна розділити акваріум перегородками, або поставити 2 акваріума поруч, щоб рибки бачили один одного.

Наш магазин пропонує великий вибір самочок півників різних видів -


Самки і самці півників молоді, здорові, активні і легко адаптуються до ваших умов. Вони всі статевозріли і готові до нересту. Пропонуємо вам рибок півників купити за дуже привабливою ціною з доставкою в будь-який населений пункт України.

12756 26.06.2021
Подивіться товари