095 777 88 09

Дозування добрив AQUAYER для різних типів акваріумів

Чим більше рослин в акваріумі, тим більше вони вимагають харчування. Також споживання поживних речовин акваріумними рослинами залежить від умов в акваріумі. А значить, під кожен акваріум необхідно жебракувати правильне дозування добрив. Нижче описані п'ять типів акваріума і відповідні їм дозування добрив. Слід враховувати, що кожен акваріум весь час змінюється. Тому система Єрмолаєва включає оптимізацію дозувань добрив з плином часу (молодий акваріум - до 1 місяця, зрілий акваріум - 1-18 місяців і старий акваріум - більше 18 місяців). У молодих акваріумах рекомендується вносити AQUAYER Удо Єрмолаєва КАЛИЙ + в дозуванні 1-2 мл на 5 літрів води в акваріумі в тиждень. Надалі це добриво вноситися, тільки якщо спостерігаються ознаки нестачі калію. У старих акваріумах, які містяться по системі Єрмолаєва, можна замінити внесення Удо Єрмолаєва МІКРО + на Удо Єрмолаєва ЖЕЛЕЗО + і вносити МІКРО + лише зрідка. Для визначення типу акваріума скористайтеся інфографікою системи Єрмолаєва:

 система Єрмолаєва інфографіка

Тип акваріума №1

У такому акваріумі мало рослин і багато риб. освітлення менше 0.5 ватт /літр. Немає подачі СО2. Тоді необхідно додатково вносити AQUAYER Удо Єрмолаєва МІКРО + в дозуваннях: 1 мл на 70 л води в день, або 2 мл на 70 л води через день. Для цього типу акваріумів можливо щотижневе внесення добрив. при такому внесення дозування - 1 мл на 10 л води на тиждень.

 акваріум

Тип акваріума №2

Аналогічний акваріуму першого типу, з тією різницею, що в цьому акваріумі мало риб і азот з фосфором приходять з кормом набагато менше. Освітлення менше 0.5 ватт /л. Немає подачі СО2. І внесення тільки AQUAYER Удо Єрмолаєва МІКРО + НЕ покращують стан рослин. Тоді необхідно вносити Удо Єрмолаєва МІКРО + разом з Удо Єрмолаєва МАКРО + в дозуваннях - 1 мл на 70л води в день, або 2 мл на 70л води через день, по черзі.

Тип акваріума №3

Якщо в акваріумі першого або другого типу здійснювати подачу СО2, тоді для харчування акваріумних рослин необхідно використовувати AQUAYER Удо Єрмолаєва МІКРО + і МАКРО + в дозуваннях по 2 мл на 70 л щодня.

Тип акваріума №4

У такому акваріумі здійснюється подача СО2. освітлення: 0.5-0.8 ват /л. Щільність посадки рослин - середня. для ілюстрації акваріума з середньою щільністю посадки рослин вище наведене фото. Дозування AQUAYER Удо Єрмолаєва МАКРО + і МІКРО + для таких акваріумів: по 3 мл на 70 л води в день.

 акваріум

Тип акваріума №5

Відмінність акваріума цього типу від попереднього в тому, що в ньому багато швидкозростаючих длінностебельних видів рослин, які вимагають високого рівня освітлення (1 ват /л або 80 люмен /л) і рясного харчування. Щоденні дозування AQUAYER " Удо Єрмолаєва " МІКРО + і МАКРО + можуть досягати 4 мл на 70 л і більше. Для цього типу акваріумів також рекомендується використовувати AQUAYER Удо Єрмолаєва Залізо + в дозуванні 1 мл на 70 л води 2-3 рази на тиждень або частіше.

 aquayer акваріум

Важливо! Для попередження порушення балансу у Вашому акваріумі, використовуючи добрива, рекомендується робити підміни не рідше ніж раз на тиждень і не менше 30% обсягу акваріума.

Матеріали надані сайтом aquayer.com


3034 04.11.2020