Біостартер (AQUAYER)

Код:
2079
Артикул:
BIO
Виробники
AQUAYER
Наявність:
На складі

85 грн


Професійні консультації

AQUAYER Біостартер - препарат для швидкого встановлення азотного циклу в нових акваріумах і акваріумах з порушеним біобалансом (наявність білої каламуті). Зменшує рівень шкідливого аміаку і нітриту в акваріумі за допомогою заселення поглинаючих їх бактерій. Препарат дозволяє запускати риб в перші дні запуску акваріума.

Яка роль азотного циклу в акваріумі?

азотний цикл

Які переваги AQUAYER Біостартер?

AQUAYER Біостартер - це вітчизняне джерело нітрифікуючих бактерій. Головна його перевага над імпортними джерелами бактерій це його свіжість. Імпортні аналоги долають великий шлях від виробництва до акваріума. За такий тривалий час властивості цих препаратів можуть погіршитися. AQUAYER Біостартер залишається завжди свіжим. Щоб препарат надходив до акваріуміста завжди свіжим, ми регламентуємо його термін придатності - 6 місяців.

Застосування

  • Взбовтати флакон круговими рухами. Препарат містить нерозчинний осад, який служить субстратом для бактерій. Перемішування необхідно для того, щоб внести в правильній пропорції бактерії на осаді і харчування для них в розчині;
  • Внести потрібну кількість препарату 1.3 мл на 7 літрів (1 мл на 5 літрів);
  • Протягом наступного тижня вносити препарат в половинній дозі, щодня;

При бажанні дозування можна збільшити. Це може прискорити встановлення біобалансу. Передозування препаратом неможливе.

Щоб уникнути загибелі бактерій через наявність хлору у водопровідній воді рекомендується відстоювати воду перед тим, як наповнити акваріум або використовувати препарат AQUAYER Антитоксин Vita .

Термін і умови зберігання:
6 місяців при температурі 0-25 ° С

Відгуків: 0
Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
AQUAYER

AQUAYER

AQUAYER - засновник Сергій Єрмолаєв, кандидат хімічних наук, автор наукових публікацій, у якого більше десяти років наукової діяльності. Сергій Єрмолаєв - розробник всіх препаратів для акваріумів торгової марки AQUAYER. Він автор статей про ро... Детальніше...
Схожі товари