095 355 7047

Ремінерал, 330 г (AQUAYER)

Модель:
2236
Артикул:
RM
Виробники
AQUAYER
Наявність:
Немає в наявності
109 грн
Професійні консультації

AQUAYER Ремінерал GH /KH + - унікальна суміш мінералів, розроблена Сергієм Єрмолаєвим, створює оптимальний баланс солей кальцію і магнію в акваріумній воді. Створює карбонатний буфер для стабілізації рН і запобіганню його небезпечного падіння до показників нижче 6. Використовується для обов'язкового відновлення жорсткості води після фільтра зворотного осмосу. Не містить натрію і хлориду.

У чому унікальність формули Ремінерал GH /KH +?

Існує багато варіантів сумішей для ремінералізації води після фільтра зворотного осмосу. Деякі суміші містять хлорид кальцію тільки тому, що це сіль, що легко розчиняється і її зручного застосовувати. Однак, з підняттям загальної жорсткості GH ці солі також істотно піднімають концентрацію хлориду. Хлорид у великих концентраціях пригнічує ріст рослин в акваріумі і цей ефект найбільш помітний на вибагливих рослинах.
В інших сумішах використовують тільки сульфати і хоч вони і не містять хлоридів, але в той же час не відновлюють карбонатну жорсткість (КН), тільки загальну (GH). Якщо карбонатну жорсткість не відновлювати знову, в умовах подачі вуглекислого газу (СО2), рН води може опускатися нижче значення 6. Деякі рослини можуть розчинятися при рН нижче 6. Також при нульовій карбонатній жорсткості рН може коливатися в великих інтервалах, що може викликати загибель риб.
Унікальність формули AQUAYER Ремінерал GH /KH + в тому, що вона дозволяє відновлювати не тільки загальну жорсткість, але і карбонатну в оптимальному співвідношенні. Фактично ця формула складається з тих же самих солей кальцію і магнію, які містяться в природній воді. При цьому Ремінерал GH /KH + ще і не містить хлориди.

Інструкція

Змішати необхідну кількість суміші в відрі з водою. Перемішувати протягом декількох хвилин і влити в акваріум не чекаючи повного розчинення мінералів у воді. Біла суспензія мінералів повністю розчиняється в акваріумній воді протягом години. Загальна жорсткість води підвищується швидко, в той час як карбонатна жорсткість може підвищуватися повільніше - протягом доби.

Контролюйте зміни показників загальної і карбонатної жорсткості в воді за допомогою наборів AQUAYER тест GH і AQUAYER тест КH .

4г суміші на 50л води підвищують GH /KH відповідно на 3dH /2dH (німецькі градуси)
8г суміші на 50л води підвищують GH /KH відповідно на 6dH /4dH
Радимо використовувати ваги. При відсутності ваг скористайтеся столовою або чайною ложкою.
1 чайна ложка суміші без гірки = 5г
1 столова ложка суміші без гірки = 12г

Містить Ca - 17.7%, Mg - 5.5%

Термін і умови зберігання:
Зберігати в сухому місці. Термін придатності не обмежений.

Відгуків: 0
Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Доставка живого товару

  • Рибок, креветок, равликів і іншу акваріумну живність - відправляємо після повної передоплати (1-2 дні до відправлення).
  • з 1-10-21 - акваріумна рибка і живність Новой Поштой не надсилається.
  • Відправлення Новою Поштою - мін. сума замовлення 250 грн (мінімальна добова температура + 15С)
  • Відправлення автобусом - мін. сума замовлення 400 грн (передоплата за 1-2 дні до відправлення)
  • Відправлення поїздом - мін. сума замовлення 1000 грн (передоплата за 1-2 дні до відправлення)
  • Рибку відправляємо в термоконтейнерах, вартість такої доп. упаковки 30-50 грн за погодженням з менеджером
  • Живий товар на суму від 1000 грн - термоупаковка безкоштовна!
  • Відправка замовлень з 22-00 вечора до 7-00 ранку +150 грн до вартості замовлення.
докладніше - >>

Доставка товару з акваріумістики

  • мінімальної суми замовлення немає
  • форма оплати будь-яка
AQUAYER

AQUAYER

AQUAYER - засновник Сергій Єрмолаєв, кандидат хімічних наук, автор наукових публікацій, у якого більше десяти років наукової діяльності. Сергій Єрмолаєв - розробник всіх препаратів для акваріумів торгової марки AQUAYER. Він автор статей про ро... Детальніше...
Схожі товари