Комплекс №2 250мл AQUAYER

Код:
2227
Артикул:
LC2250
Виробники
AQUAYER
Наявність:
Немає в наявності

104 грн


Професійні консультації

AQUAYER Комплекс №2 - добриво для акваріумних рослин, яке разом з живим ґрунтом забезпечує рослини всіма необхідними поживними елементами.

Комплекс добрив для Живого ґрунту

Особливості складу добрива.

Комплекс №2 містить макро- і мікроелементи, а саме: азот, фосфор, калій, магній, залізо, бор, марганець, мідь, цинк, молібден та ін. Не дивлячись на те, що в Живому ґрунті присутні всі ці поживні елементи, деякі рослини потребують їх наявності саме в воді. Тому для таких рослин як мохи, папороті, або інші рослини, які можуть приростати до каменів або корчів, поживні речовини з Комплексу №2 є єдиним джерелом харчування. Також слід зазначити, що частково азот, повністю фосфор і залізо в Комплексі №2 знаходяться в таких формах, які неможливо детектувати за допомогою крапельних тестів на нітрат, фосфат або залізо. Така формула Комплексу №2 має велику перевагу над традиційними добривами. По-перше, це легкість використання - акваріумісту потрібно вносити тільки одне добриво. По-друге, фосфор такої форми більш доступний для рослин, які потребують його присутності у воді. Наприклад, фосфор у вигляді фосфатів дуже швидко поглинається Живим ґрунтом, тому його потрібно вносити у великій кількості, щоб забезпечити фосфором мохи, папороті або інші рослини, що не вкорінені в Живий ґрунт.

Дозування:

Вносити в акваріум щодня по 3 - 4 мл на кожні 70 літрів води з умовою наявності подачі вуглекислого газу (СО2). Починати внесення Комплексу №2 слід на 5 тижні після запуску акваріума. Після одного року внесення Комплексу №2 його необхідно замінити на Комплекс №3 .

Об’єм: 250 мл.

Термін і умови зберігання:
3 роки при температурі не вище 30 про С.

ТУ У 20.5-3053410712-005-2017

Відгуків: 0
Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
AQUAYER

AQUAYER

AQUAYER - засновник Сергій Єрмолаєв, кандидат хімічних наук, автор наукових публікацій, у якого більше десяти років наукової діяльності. Сергій Єрмолаєв - розробник всіх препаратів для акваріумів торгової марки AQUAYER. Він автор статей про ро... Детальніше...
Схожі товари