Дропчекер + Індикатор (AQUAYER)

Код:
2223
Артикул:
DIND
Виробники
AQUAYER
Наявність:

120 грн


Професійні консультації

Комплект AQUAYER Дропчекер і AQUAYER Індикатор СО2 - Пристрій постійного контролю за концентрацією вуглекислого газу (СО2) в акваріумній воді і індикаторна рідина до нього. Зручне рішення для акваріумів з рослинами. Один раз поміщений в акваріум AQUAYER Дропчекер дозволяє в будь-яку хвилину оцінити наявність достатньої концентрації СО2 в акваріумі.

aquayer дропчекер

Вуглець - основний будівельний матеріал акваріумних рослин , джерелом якого є вуглекислий газ (СО2). Тому важливо знати скільки СО2 міститься в акваріумній воді і чи достатньо його для акваріумних рослин.

Інструкція:

  • Залийте в AQUAYER Дропчекер необхідний Об’єм (1-2 мл) AQUAYER Індикатор
  • Помістіть AQUAYER Дропчекер в акваріум за допомогою присоска. Бажано розташувати Дропчекер на протилежній стінці акваріума від джерела насичення вуглекислим газом. Закріплюйте присосок на сухий дропчекер. Якщо закріплювати присосок на вологий дропчекер, або закріплювати вологий присосок на дропчекер, вони можуть від'єднатися один від одного в акваріумі.
  • Залежно від рівня вмісту СО2 індикатор змінює забарвлення:
aquayer дропчекер
Відгуків: 0
Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Як визначити концентрацію СО2 в акваріумний воді в домашніх умовах Вуглець - основний будівельний матеріал акваріумних рослин, джерелом якого є вуглекислий газ СО2. Тому для аквариумиста важливо знати скільки СО2 міститься в акваріумний воді і чи достатньо його кількості для акваріумних рослин. У водопровідній воді концентрація СО2 приблизно дорівнює концентраці..
AQUAYER

AQUAYER

AQUAYER - засновник Сергій Єрмолаєв, кандидат хімічних наук, автор наукових публікацій, у якого більше десяти років наукової діяльності. Сергій Єрмолаєв - розробник всіх препаратів для акваріумів торгової марки AQUAYER. Він автор статей про ро... Детальніше...
Схожі товари
Тест pH + КН (AQUAYER)
128 грн
Тест рН (AQUAYER)
82 грн