Акваріумна Равлик Неретина зебра

Код:
1111
Артикул:
1111
Виробники
Украина
Наявність:
На складі

45 грн


Від і подвід
Равлик
Всі характеристики
Професійні консультації
Равлик Неретина зебра - кращий друг ледачого акваріума. Вона - водоростеїд і дійсно чистить акваріум від нальоту і зелених плям, які є в будь-якому акваріумі. Іноді простіше не лити хімію проти водоростей, а запустити равликів.

По склу акваріума, що заростає можна пройти скребком, але по декору, листю рослин, камінню - це не так зручно. У Неретин маленький ротик з безліччю зубів і вона куди вправніша за скребок з лезом у вашій руці.

На відміну від багатьох інших акваріумних равликів, не розмножуються в величезних кількостях, що робить їх ще більш привабливим.

А ще у Неретин красиве смугасте забарвлення, навряд чи знайдуться два равлика з однаковим малюнком раковини. І вона досить велика, см 3-4. При цьому равлик-довгожитель. Здатні прожити в акваріумі, де використовують кондиціонер для води (AquaSafe, AQUAYER антитоксин та інші) і підтримують хороші умови, 5-8 років. Інакше, як всі безхребетні, гине від міді, аміаку, нітритів.

Найбільш комфортною температурою для цих тропічних молюсків є 22-27 ° С. Акваріум повинен бути обладнаний кришкою, оскільки равлики можуть випадково вибратися з акваріума і загинути. Запускати равликів Неретин в акваріум варто дуже обережно, опустивши равлика на дно акваріума і не в якому разі не кидати. Ці равлики не вміють перевертатися і можуть загинути. Так само вони бояться препаратів, що містять мідь.

Неретин миролюбні равлики. Приносять величезну користь акваріумістам, знищуючи водорості, при цьому роблять це дуже делікатно, не пошкоджуючи рослини. На відміну від багатьох інших акваріумних равликів, не розмножуються у величезних кількостях, що робить їх ще більш привабливим.

З повсякденного досвіду:

  • Плюс: добре очищають і підтримують акваріум в чистоті при наявності 1 равлика приблизно на 10-15 літрів. Про скребок можна забути.
  • Мінус: Можуть залишати білі крапки ікринки, коли акваріум дуже зелений - оброслий, а равликів мало (їжі багато, равлики не справляються). Крапки тверді, білі. Равлик прагне відкласти їх на родичів або корчі. Відпадають десь через місяць самі, віддираються важко. З них нічого не вилупиться, у равликів складний цикл розмноження.
Якщо параметри води псуються - наприклад, збільшується кількість нітратів, або аміаку - равлик може втекти з акваріума. Як жартують аквріумісти - " схильна до втечі " ;. Якщо це сталося, відразу зрозуміло - що треба терміново просифонити ґрунт і зробити більш об'ємну підміну води.

Неретина - найкорисніший в акваріумі равлик, тому що харчується нижчими водоростями і обростаннями, і ваш акваріум стає чистішим і більш красивим.
Чи згодні?

Показники рибок

Від і подвід
Равлик
Відгуків: 0
Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Равлики в акваріумі - користь чи шкода? Як же равлик випадково може потрапити в акваріум? Чи не небезпечен він для вашої рибки? З'їсть він ваші рослини? Давайте розберемося по порядку ... Чим корисні акваріумні равлики? Кожному виду равликів відводиться своя певна роль: Равлики підбирають нез'їдений рибками корм - очищають ..
Украина

Украина

У цьому розділі зібрані якісні українські товари для акваріумісткі. Щоб ви були задоволені покупкою в ІМ Акварибкі - наші консультанти дадуть відповідь на всі питання, допоможуть підібрати акваріумне обладнання, рибок, рослини, акваріуми. Ми дост... Детальніше...
Схожі товари
Акваріумна креветка Червона Сакура
Від і подвід: Креветка
10 грн
Равлик в акваріум Теодоксус (Акварибкі Ферма)
Від і подвід: Равлик
10 грн
Равлик Ампулярія фіолетова смугаста 1.5 - 2 см
Від і подвід: Равлик Вид - равлики: Равлик Ампулярія
10 грн
Равлик Ампулярія фіолетова смугаста 3.5 - 4 см (1237 Акварибкі Ферма)
Від і подвід: Равлик Вид - равлики: Равлик Ампулярія
15 грн
Акваріумна креветка Помаранчева Сакура
Від і подвід: Креветка
15 грн
Акваріумна креветка Амано
Від і подвід: Креветка
60 грн