095 355 7047

Рідке добриво Rikka Комплекс МІКРО , 250 мл

Хіт!
Модель:
3744
Артикул:
F-142
Виробники
Rikka
Наявність:
На складі
91 грн
Об`єм
250 мл
Країна бренду
Україна
Всі характеристики
Професійні консультації

Рідке добриво Rikka Комплекс МІКРО , 250 мл в Києві та Україні


«Комплекс МІКРО» - комплексне добриво для акваріумних рослин, що містить збалансований склад мікроелементів у формі хелатних комплексів на основі карбонових кислот, властивих вищим рослинам. На відміну від інших виробників, хелатні з’єднання мікроелементів ми отримуємо не простим змішуванням компонентів, а автоклавним синтезом оксидів елементів та карбонових кислот, після чого донасичуємо розчин вітамінами та карбоновими кислотами. Такий складний метод отримання добрив розкриває всі переваги справжніх хелатних сполук. Склад добрив підібраний таким чином, що при регулярному їх використанні в акваріумі встановлюється природне співвідношення елементів, властиве більшості тропічних водойм з пишною водною рослинністю. Комплекс вітамінів групи В, РР та С сприяє засвоєнню мікроелементів та пришвидшує розвиток кореневої системи, фотосинтезу та загальний розвиток рослин. Швидко усуває симптоми нестачі харчування, рослини знову захоплюють своєю пишністю. Залізо, бор, марганець посилюють червоні і червоно-коричневі кольори, забезпечують чіткий та фактурний малюнок листка. Магній сприяє утворенню насичено-зеленого забарвлення листя.  
ВИКОРИСТАННЯ: Для стабільного росту рослин рекомендується щодня вносити в акваріум по 1 мл на 100 літрів води. Бажано поєднувати з внесенням в акваріум «Комплекс МАКРО» з щотижневою підміною частини акваріумної води на свіжу. Для акваріумів з високою щільністю посадки рослин, а також оснащених додатковими освітлювальними приладами, особливо якщо при цьому застосовується система збагачення води СО2, тижневе дозування може бути збільшене до 20 мл на 100 літрів води. При наявності явних ознак хлорозу рослин дозування слід збільшити, як і в попередньому випадку. Склад: K, Fe, Mn, Mg, Zn, Cu, B, Mо, Co, амінокислоти, карбонові кислоти, вітаміни групи В, РР та С. Не містить нітратів і фосфатів.
Термін придатності: 36 місяців.
Об'єм: 250 мл.

Виробляється відповідно до ТУ У 20.5-3348315741-001:2015.
Хороший вибір та відмінна ціна на Добрива, перевірена якість та зручність оплати та замовлення, плюс швидка доставка не тільки по Києву, а й у будь-який куточок України – це причини купити Рідке добриво Rikka Комплекс МІКРО , 250 мл саме у нашому інтернет-магазині ІМ Акварибки!

Характеристики

Об`єм
250 мл
Країна бренду
Україна
Термін придатності
36 місяців
Відгуків: 0
Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Доставка живого товару

  • Відправлення Новою Поштою – (Нічна температура 12С+) – мін. сума замовлення 500 грн (рибки, обладнання, корм, будь що)
  • Надсилаємо автобусом з Одеси - мін. сума замовлення 500 грн.
  • Надсилаємо потягом з Одеси - мін. сума замовлення 500 грн.
  • Рибку відправляємо в термоконтейнерах, вартість такого додаткового пакування 20-60 грн за погодженням з менеджером
  • Живий товар на суму від 1500 грн - термопакунок безкоштовно!
  • Рибок, креветок, равликів і іншу акваріумну живність - відправляємо після повної передоплати (1-2 дні до відправлення).


докладніше - >>

Доставка товару з акваріумістики

  • мінімальної суми замовлення немає
  • форма оплати будь-яка
Схожі товари