Фільтр внутрішній Xilong XL-777

Код:
2676
Артикул:
XL777
Виробники
Xilong
Наявність:
На складі

134 грн


Професійні консультації
Xilong XL-777 – універсальний внутрішній фільтр з дощувальною установкою і шлангом для подачі кисню. Фільтр оснащений надійним електродвигуном з потужністю в 600 л/г. Мотор працює безшумно і з мінімумом вібрацій. Фільтр забезпечує тонке механічне і біологічне очищення акваріумів об'ємом до 80 літрів. Легкість експлуатації і висока потужність зводить до мінімуму час обслуговування.
У компактній корзині з великою корисною площею фільтр проводить повне механічне очищення. Губка затримує найдрібніші елементи всіх видів забруднень. Окрім механічного очищення, фільтр забезпечує і біологічну фільтрацію. З часом пори губки стають будинком для корисних мікроорганізмів, які розкладають найдрібніших частки грязі, і забезпечують створення кристально чистої води в акваріумі.
Фільтр має компактні розміри, зручний і простий в експлуатації. Корзина знімається просто, що значно скорочує час догляду.

Фільтр внутрішній, Xilong XL-777.2.7/5 6- Фото

До комплектації фільтру входить дощувальна установка, що дозволяє рівномірно розсіювати і збовтувати воду, це насичує її киснем, а також імітує сезон дощів. Насадка у вигляді флейти підвищує рівень комфорту риб і спрощує їх вміст. Шланг з інжектором для додаткової аерації киснем. Розподіл повітря проходить рівномірно і сприятливо впливає на життєдіяльність мешканців акваріумів. Пристрій кріпиться 4 гумовими присосками.

Переваги:
Высока потужність, ефективність очищення води.
Проста конструкція забезпечує швидку установку і обслуговування.
Сучасний двигун з низьким вжитком енергії.
Ідеальний для нано акваріумів.
Інжектор для повітря дозволить обійтися без компресора.
Дощувальна установка для насичення акваріумної води киснем.

Характеристики:
Потужність: 5 Вт.
Подйом води: 0,75м.
Для акваріуму: 40 - 80 л.
Потужність: 600 л/г.
Розміри (ДхШхВ): 6х3х15 см.
Довжина дощувальної установки: 10 см.
Виробник: Xilong.
Код товару: XL777
Відгуків: 0
Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Xilong

Xilong

Xilong - китайська компанія, що спеціалізується на розробці, виробництві і продажу сучасних акваріумів та обладнання для них. Бренд відома, на всіх континентах і займає велику частку ринку в таких країнах, як: США, Австралія, Сполучене Королівств... Детальніше...
Схожі товари