Warning: imagejpeg(/sata1/home/users/toyscraft/www/www.aquaribki.com.ua/image/cache/catalog/prod/13/2676-filtr-vnutrennii-xilong-800x600.jpg): failed to open stream: Disc quota exceeded in /sata1/home/users/toyscraft/www/www.aquaribki.com.ua/system/library/image.php on line 121Warning: imagejpeg(/sata1/home/users/toyscraft/www/www.aquaribki.com.ua/image/cache/catalog/prod/13/2676-filtr-vnutrennii-xilong-560x420.jpg): failed to open stream: Disc quota exceeded in /sata1/home/users/toyscraft/www/www.aquaribki.com.ua/system/library/image.php on line 121Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /sata1/home/users/toyscraft/www/www.aquaribki.com.ua/catalog/controller/startup/error.php:34) in /sata1/home/users/toyscraft/www/www.aquaribki.com.ua/private/storage/modification/catalog/controller/extension/module/uni_new_data.php on line 623Warning: fopen(/sata1/home/users/toyscraft/www/www.aquaribki.com.ua/private/storage/cache/cache.product.unishop.autorelated.2676.stock.1.2.0.1634704921): failed to open stream: Disc quota exceeded in /sata1/home/users/toyscraft/www/www.aquaribki.com.ua/system/library/cache/file.php on line 49Warning: flock() expects parameter 1 to be resource, bool given in /sata1/home/users/toyscraft/www/www.aquaribki.com.ua/system/library/cache/file.php on line 51Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, bool given in /sata1/home/users/toyscraft/www/www.aquaribki.com.ua/system/library/cache/file.php on line 53Warning: fflush() expects parameter 1 to be resource, bool given in /sata1/home/users/toyscraft/www/www.aquaribki.com.ua/system/library/cache/file.php on line 55Warning: flock() expects parameter 1 to be resource, bool given in /sata1/home/users/toyscraft/www/www.aquaribki.com.ua/system/library/cache/file.php on line 57Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, bool given in /sata1/home/users/toyscraft/www/www.aquaribki.com.ua/system/library/cache/file.php on line 59 Фільтр внутрішній Xilong XL-777 купити за найкращою ціною з доставкою по Україні - ІМ Акварибкі

Фільтр внутрішній Xilong XL-777

Код:
2676
Артикул:
XL777
Виробники
Xilong
Наявність:
На складі

134 грн


Професійні консультації
Xilong XL-777 – універсальний внутрішній фільтр з дощувальною установкою і шлангом для подачі кисню. Фільтр оснащений надійним електродвигуном з потужністю в 600 л/г. Мотор працює безшумно і з мінімумом вібрацій. Фільтр забезпечує тонке механічне і біологічне очищення акваріумів об'ємом до 80 літрів. Легкість експлуатації і висока потужність зводить до мінімуму час обслуговування.
У компактній корзині з великою корисною площею фільтр проводить повне механічне очищення. Губка затримує найдрібніші елементи всіх видів забруднень. Окрім механічного очищення, фільтр забезпечує і біологічну фільтрацію. З часом пори губки стають будинком для корисних мікроорганізмів, які розкладають найдрібніших частки грязі, і забезпечують створення кристально чистої води в акваріумі.
Фільтр має компактні розміри, зручний і простий в експлуатації. Корзина знімається просто, що значно скорочує час догляду.

Фільтр внутрішній, Xilong XL-777.2.7/5 6- Фото

До комплектації фільтру входить дощувальна установка, що дозволяє рівномірно розсіювати і збовтувати воду, це насичує її киснем, а також імітує сезон дощів. Насадка у вигляді флейти підвищує рівень комфорту риб і спрощує їх вміст. Шланг з інжектором для додаткової аерації киснем. Розподіл повітря проходить рівномірно і сприятливо впливає на життєдіяльність мешканців акваріумів. Пристрій кріпиться 4 гумовими присосками.

Переваги:
Высока потужність, ефективність очищення води.
Проста конструкція забезпечує швидку установку і обслуговування.
Сучасний двигун з низьким вжитком енергії.
Ідеальний для нано акваріумів.
Інжектор для повітря дозволить обійтися без компресора.
Дощувальна установка для насичення акваріумної води киснем.

Характеристики:
Потужність: 5 Вт.
Подйом води: 0,75м.
Для акваріуму: 40 - 80 л.
Потужність: 600 л/г.
Розміри (ДхШхВ): 6х3х15 см.
Довжина дощувальної установки: 10 см.
Виробник: Xilong.
Код товару: XL777
Відгуків: 0
Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Доставка живого товару

  • Рибок, креветок, равликів і іншу акваріумну живність - відправляємо після повної передоплати (1-2 дні до відправлення).
  • з 1-10-21 - акваріумна рибка і живність Новой Поштой не надсилається.
  • Відправлення Новою Поштою - мін. сума замовлення 200 грн (мінімальна добова температура + 15С)
  • Відправлення автобусом - мін. сума замовлення 400 грн (передоплата за 1-2 дні до відправлення)
  • Відправлення поїздом - мін. сума замовлення 1000 грн (передоплата за 1-2 дні до відправлення)
  • Рибку відправляємо в термоконтейнерах, вартість такої доп. упаковки 30-50 грн за погодженням з менеджером
  • Живий товар на суму від 1000 грн - термоупаковка безкоштовна!
  • Відправка замовлень з 22-00 вечора до 7-00 ранку +150 грн до вартості замовлення.
докладніше - >>

Доставка товару з акваріумістики

  • мінімальної суми замовлення немає
  • форма оплати будь-яка
Xilong

Xilong

Xilong - китайська компанія, що спеціалізується на розробці, виробництві і продажу сучасних акваріумів та обладнання для них. Бренд відома, на всіх континентах і займає велику частку ринку в таких країнах, як: США, Австралія, Сполучене Королівств... Детальніше...
Схожі товари