Фільтр аерліфтний AQUAXER Filter Airlifting

Код:
2677
Артикул:
AFXY2835
Виробники
AQUAXER
Наявність:
На складі

121 грн


Професійні консультації
Аерліфтний фільтр AQUAXER Filter Airlifting – високоякісний внутрішній поролоновий акваріумний фільтр. Оснащений якісною фільтруючою губкою. Підходить для невеликих акваріумів, забезпечує якісне біологічне і механічне очищення води. Біологічна фільтрація відбувається за рахунок того, що в пористій структурі губки, селяться і розвиваються колонії корисних бактерій. Вони беруть участь в очисних біологічних процесах.
Фільтр додатково аерує воду, тобто додатково насичує її киснем, покращуючи її циркуляцію. Дуже простий в установці і експлуатації в акваріумах будь-яких розмірів.

Фільтр аерліфтний, AQUAXER Filter Airlifting.- Фото

AQUAXER буде незамінний для креветочників, акваріумів з мальками, маленькими рибками. Абсолютно безпечний для всіх акваріумних мешканців будь-якого розміру. Адже в звичайних фільтрах плеканці можуть попасти в роторний відсік, попасти в стан фільтру. Дана губка відрита, що дозволяє стежити за роботою фільтру. Працює за рахунок подачі повітря від повітряного компресора під тиском. По суті, це конструкція з губки і повітряного шланга.
Фільтр забезпечує якісну механічну і біологічну фільтрації, очищає воду від шкідливих відходів, аміаку, нітриту, залишків їжі, забезпечуючи чисте і здорове місце існування. Вода в акваріумі не лише стає чистішою, але і наповнюється киснем, а це дуже важливо для багатьох акваріумних мешканців.
Фільтр тихий в роботі і простий в експлуатації. По мірі забруднення губка промивається проточною водою. Навіть при невеликій потужності всмоктування, фільтр очищатиме воду від різного роду сміття. Якісний фільтр підійде в акваріумах для нерестовіків з мальками.

Переваги:
Безшумність.
Збільшується концентрація кисню.
Легко чистити.
Відмінно підходить для акваріумів з невеликими прісноводими рибами.
Хороша проникність.

Основні параметри:
Виробник: AQUAXER.
Розміри фільтра в зборці: висота – 12.5 см.
Розміри біо-губки: діаметр: 5 см, висота: 5 см.
Діаметр трубки: 1.3 см.
Код товару: AFXY2835
Відгуків: 0
Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
AQUAXER

AQUAXER

AQUAXER - це команда акваріумістів ентузіастів у яких є можливість надати якісні продукти за реальною ціною. Девіз бренду - реальні продукти, по дуже реальними цінам. ... Детальніше...
Схожі товари