Warning: copy(/sata1/home/users/toyscraft/www/www.aquaribki.com.ua/image/cache/catalog/prod/11/2677-filtr-aerliftnyi-aquaxer-800x600.jpg): failed to open stream: Disc quota exceeded in /sata1/home/users/toyscraft/www/www.aquaribki.com.ua/catalog/model/tool/image.php on line 37Warning: imagejpeg(/sata1/home/users/toyscraft/www/www.aquaribki.com.ua/image/cache/catalog/prod/11/2677-filtr-aerliftnyi-aquaxer-560x420.jpg): failed to open stream: Disc quota exceeded in /sata1/home/users/toyscraft/www/www.aquaribki.com.ua/system/library/image.php on line 121Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /sata1/home/users/toyscraft/www/www.aquaribki.com.ua/catalog/controller/startup/error.php:34) in /sata1/home/users/toyscraft/www/www.aquaribki.com.ua/private/storage/modification/catalog/controller/extension/module/uni_new_data.php on line 623Warning: fopen(/sata1/home/users/toyscraft/www/www.aquaribki.com.ua/private/storage/cache/cache.product.unishop.autorelated.2677.stock.1.2.0.1634706672): failed to open stream: Disc quota exceeded in /sata1/home/users/toyscraft/www/www.aquaribki.com.ua/system/library/cache/file.php on line 49Warning: flock() expects parameter 1 to be resource, bool given in /sata1/home/users/toyscraft/www/www.aquaribki.com.ua/system/library/cache/file.php on line 51Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, bool given in /sata1/home/users/toyscraft/www/www.aquaribki.com.ua/system/library/cache/file.php on line 53Warning: fflush() expects parameter 1 to be resource, bool given in /sata1/home/users/toyscraft/www/www.aquaribki.com.ua/system/library/cache/file.php on line 55Warning: flock() expects parameter 1 to be resource, bool given in /sata1/home/users/toyscraft/www/www.aquaribki.com.ua/system/library/cache/file.php on line 57Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, bool given in /sata1/home/users/toyscraft/www/www.aquaribki.com.ua/system/library/cache/file.php on line 59 Фільтр аерліфтний AQUAXER Filter Airlifting купити за найкращою ціною з доставкою по Україні - ІМ Акварибкі

Фільтр аерліфтний AQUAXER Filter Airlifting

Код:
2677
Артикул:
AFXY2835
Виробники
AQUAXER
Наявність:
На складі

122 грн


Професійні консультації
Аерліфтний фільтр AQUAXER Filter Airlifting – високоякісний внутрішній поролоновий акваріумний фільтр. Оснащений якісною фільтруючою губкою. Підходить для невеликих акваріумів, забезпечує якісне біологічне і механічне очищення води. Біологічна фільтрація відбувається за рахунок того, що в пористій структурі губки, селяться і розвиваються колонії корисних бактерій. Вони беруть участь в очисних біологічних процесах.
Фільтр додатково аерує воду, тобто додатково насичує її киснем, покращуючи її циркуляцію. Дуже простий в установці і експлуатації в акваріумах будь-яких розмірів.

Фільтр аерліфтний, AQUAXER Filter Airlifting.- Фото

AQUAXER буде незамінний для креветочників, акваріумів з мальками, маленькими рибками. Абсолютно безпечний для всіх акваріумних мешканців будь-якого розміру. Адже в звичайних фільтрах плеканці можуть попасти в роторний відсік, попасти в стан фільтру. Дана губка відрита, що дозволяє стежити за роботою фільтру. Працює за рахунок подачі повітря від повітряного компресора під тиском. По суті, це конструкція з губки і повітряного шланга.
Фільтр забезпечує якісну механічну і біологічну фільтрації, очищає воду від шкідливих відходів, аміаку, нітриту, залишків їжі, забезпечуючи чисте і здорове місце існування. Вода в акваріумі не лише стає чистішою, але і наповнюється киснем, а це дуже важливо для багатьох акваріумних мешканців.
Фільтр тихий в роботі і простий в експлуатації. По мірі забруднення губка промивається проточною водою. Навіть при невеликій потужності всмоктування, фільтр очищатиме воду від різного роду сміття. Якісний фільтр підійде в акваріумах для нерестовіків з мальками.

Переваги:
Безшумність.
Збільшується концентрація кисню.
Легко чистити.
Відмінно підходить для акваріумів з невеликими прісноводими рибами.
Хороша проникність.

Основні параметри:
Виробник: AQUAXER.
Розміри фільтра в зборці: висота – 12.5 см.
Розміри біо-губки: діаметр: 5 см, висота: 5 см.
Діаметр трубки: 1.3 см.
Код товару: AFXY2835
Відгуків: 0
Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Доставка живого товару

  • Рибок, креветок, равликів і іншу акваріумну живність - відправляємо після повної передоплати (1-2 дні до відправлення).
  • з 1-10-21 - акваріумна рибка і живність Новой Поштой не надсилається.
  • Відправлення Новою Поштою - мін. сума замовлення 200 грн (мінімальна добова температура + 15С)
  • Відправлення автобусом - мін. сума замовлення 400 грн (передоплата за 1-2 дні до відправлення)
  • Відправлення поїздом - мін. сума замовлення 1000 грн (передоплата за 1-2 дні до відправлення)
  • Рибку відправляємо в термоконтейнерах, вартість такої доп. упаковки 30-50 грн за погодженням з менеджером
  • Живий товар на суму від 1000 грн - термоупаковка безкоштовна!
  • Відправка замовлень з 22-00 вечора до 7-00 ранку +150 грн до вартості замовлення.
докладніше - >>

Доставка товару з акваріумістики

  • мінімальної суми замовлення немає
  • форма оплати будь-яка
AQUAXER

AQUAXER

AQUAXER - це команда акваріумістів ентузіастів у яких є можливість надати якісні продукти за реальною ціною. Девіз бренду - реальні продукти, по дуже реальними цінам. ... Детальніше...
Схожі товари