Фільтр внутрішній Xilong XL-666

Код:
2675
Артикул:
XL666-1
Виробники
Xilong
Наявність:
На складі

111 грн


Професійні консультації
Xilong XL-666 – внутрішній акваріумний фільтр нано-розмірів для невеликих акваріумів. Простий дизайн з високою потужністю і компактністю дозволяє скоротити час повного обслуговування. Призначений для механічного очищення і аерації води в акваріумах до 40 літрів. Сучасний електродвигун працює абсолютно безшумно і гарантовано прослужить тривалий термін в прісноводих акваріумах.

В компактній корзині з великою корисною площею фільтр проводить повне механічне очищення. Губка затримує найдрібніші елементи всіх видів забруднень. Окрім механічного очищення, фільтр забезпечує і біологічну фільтрацію. З часом пори губки стають будинком для корисних мікроорганізмів, які розкладають найдрібніших частки грязі, і забезпечують створення кристально чистої води в акваріумі.
Фільтр має компактні розміри, зручний і простий в експлуатації. Корзина знімається просто, що значно скорочує час догляду.

У комплект фільтру входить шланг з інжектором для додаткової аерації киснем. Розподіл повітря проходить рівномірно і сприятливо впливає на життєдіяльність організмів. Кріплення пристрою здійснюється 4-ма гумовими присосками, які міцно тримаються на склі.

Фільтр внутрішній, Xilong XL-666.- Фото

Переваги:
Висока потужність, ефективно очищає воду.
Швидка установка і обслуговування завдяки простоті конструкції.
Сучасний двигун з низьким вжитком енергії.
Ідеально підходить для нано акваріумів.
Інжектор для повітря, вам тепер не потрібний компресор.

Основні параметри:
Потужність: 3 Вт.
Подйом води: 0,5м.
Для акваріуму: до 40 л.
Потужність: 300 л/г.
Розміри (ДхШхВ): 6х3х9 см.
Виробник: Xilong.
Код товару: XL666-1
Відгуків: 0
Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Xilong

Xilong

Xilong - китайська компанія, що спеціалізується на розробці, виробництві і продажу сучасних акваріумів та обладнання для них. Бренд відома, на всіх континентах і займає велику частку ринку в таких країнах, як: США, Австралія, Сполучене Королівств... Детальніше...
Схожі товари