Наповнювач для фільтрів цеоліт – абсорбент амонію 1-4 мм 1 кг

Код:
2578
Артикул:
TC1-4
Виробники
Украина
Наявність:
На складі

9 грн


Професійні консультації
Цеоліт – мінеральний природній компонент з високими технологічними параметрами. Не злежується, гігроскопічний, сипкий. Має не лише унікальні сорбційні якості, але і бактерицидні, каталітичні і протирадіаційні властивості.
Його головна перевага в тому, що він абсолютно безпечний при використанні і сприятливо впливає на живі організми. Якщо використовувати його при запуску акваріумів, вода не буде забруднюватися. Природній сорбент поглинає різні токсичні речовини у воді, утримуючи їх в своїх порах. Термічно стійкий.
Найбільш ефективний для використання при значному підвищенні концентрації іонів і нітратів амонію. Ці речовини виділяються в процесі життєдіяльності риб і сприяють «цвітінню» води в акваріумі, зміні кольору і появі неприємного запаху.
1кг наповнювача достатньо для акваріума об’ємом 150 – 250л. Для збереження оптимальних фільтраційних властивостей рекомендується міняти його не рідше ніж кожні 4 тижні.

Основні параметри:
Вага: 1 кг.
Фракція: 1-4мм.
Упаковка: зіппакет.
Код товару: TC1-4
Відгуків: 0
Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Украина

Украина

У цьому розділі зібрані якісні українські товари для акваріумісткі. Щоб ви були задоволені покупкою в ІМ Акварибкі - наші консультанти дадуть відповідь на всі питання, допоможуть підібрати акваріумне обладнання, рибок, рослини, акваріуми. Ми дост... Детальніше...
Схожі товари