095 355 70 47

Наповнювач для фільтрів цеоліт – абсорбент амонію 1-4 мм 0.5 кг

Модель:
2578
Артикул:
TC1-4
Виробники
Украина
Наявність:
На складі
26 грн
Професійні консультації
Цеоліт – мінеральний природній компонент з високими технологічними параметрами. Не злежується, гігроскопічний, сипкий. Має не лише унікальні сорбційні якості, але і бактерицидні, каталітичні і протирадіаційні властивості.
Його головна перевага в тому, що він абсолютно безпечний при використанні і сприятливо впливає на живі організми. Якщо використовувати його при запуску акваріумів, вода не буде забруднюватися. Природній сорбент поглинає різні токсичні речовини у воді, утримуючи їх в своїх порах. Термічно стійкий.
Найбільш ефективний для використання при значному підвищенні концентрації іонів і нітратів амонію. Ці речовини виділяються в процесі життєдіяльності риб і сприяють «цвітінню» води в акваріумі, зміні кольору і появі неприємного запаху.
1кг наповнювача достатньо для акваріума об’ємом 150 – 250л. Для збереження оптимальних фільтраційних властивостей рекомендується міняти його не рідше ніж кожні 4 тижні.

Основні параметри:
Вага: 0.5 кг.
Фракція: 1-4мм.
Упаковка: зіппакет.
Код товару: TC1-4
Відгуків: 0
Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Доставка живого товару

  • Рибок, креветок, равликів і іншу акваріумну живність - відправляємо після повної передоплати (1-2 дні до відправлення).
  • Відправлення Новою Поштою - мін. сума замовлення 250 грн
  • Рибку відправляємо в термоконтейнерах, вартість такої доп. упаковки 20-50 грн за погодженням з менеджером
  • Живий товар на суму від 1000 грн - термоупаковка безкоштовна!
  • Відправлення автобусом - мін. сума замовлення 400 грн (передоплата за 1-2 дні до відправлення), тимчасово не відправляємо
  • Відправлення поїздом - мін. сума замовлення 1000 грн (передоплата за 1-2 дні до відправлення), тимчасово не відправляємо
  • Відправка замовлень з 22-00 вечора до 7-00 ранку +150 грн до вартості замовлення, тимчасово не відправляємо


докладніше - >>

Доставка товару з акваріумістики

  • мінімальної суми замовлення немає
  • форма оплати будь-яка
Украина

Украина

У цьому розділі зібрані найкраща акваріумна живність: рибки, креветки, равлики та якісні українські товари для акваріумісткі. Щоб ви були задоволені покупкою в ІМ Акварибкі - наші консультанти дадуть відповідь на всі питання, допоможуть підібрати ... Детальніше...
Схожі товари