Warning: copy(/sata1/home/users/toyscraft/www/www.aquaribki.com.ua/image/cache/catalog/prod/6/2578-napolnitel-filtrov-ceolit-800x600.jpg): failed to open stream: Disc quota exceeded in /sata1/home/users/toyscraft/www/www.aquaribki.com.ua/catalog/model/tool/image.php on line 37Warning: imagejpeg(/sata1/home/users/toyscraft/www/www.aquaribki.com.ua/image/cache/catalog/prod/6/2578-napolnitel-filtrov-ceolit-560x420.jpg): failed to open stream: Disc quota exceeded in /sata1/home/users/toyscraft/www/www.aquaribki.com.ua/system/library/image.php on line 121Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /sata1/home/users/toyscraft/www/www.aquaribki.com.ua/catalog/controller/startup/error.php:34) in /sata1/home/users/toyscraft/www/www.aquaribki.com.ua/private/storage/modification/catalog/controller/extension/module/uni_new_data.php on line 623Warning: fopen(/sata1/home/users/toyscraft/www/www.aquaribki.com.ua/private/storage/cache/cache.product.unishop.autorelated.2578.stock.1.2.0.1634708847): failed to open stream: Disc quota exceeded in /sata1/home/users/toyscraft/www/www.aquaribki.com.ua/system/library/cache/file.php on line 49Warning: flock() expects parameter 1 to be resource, bool given in /sata1/home/users/toyscraft/www/www.aquaribki.com.ua/system/library/cache/file.php on line 51Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, bool given in /sata1/home/users/toyscraft/www/www.aquaribki.com.ua/system/library/cache/file.php on line 53Warning: fflush() expects parameter 1 to be resource, bool given in /sata1/home/users/toyscraft/www/www.aquaribki.com.ua/system/library/cache/file.php on line 55Warning: flock() expects parameter 1 to be resource, bool given in /sata1/home/users/toyscraft/www/www.aquaribki.com.ua/system/library/cache/file.php on line 57Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, bool given in /sata1/home/users/toyscraft/www/www.aquaribki.com.ua/system/library/cache/file.php on line 59 Наповнювач для фільтрів цеоліт – абсорбент амонію 1-4 мм 0.5 кг купити за найкращою ціною з доставкою по Україні - ІМ Акварибкі

Наповнювач для фільтрів цеоліт – абсорбент амонію 1-4 мм 0.5 кг

Код:
2578
Артикул:
TC1-4
Виробники
Украина
Наявність:
На складі

19 грн


Професійні консультації
Цеоліт – мінеральний природній компонент з високими технологічними параметрами. Не злежується, гігроскопічний, сипкий. Має не лише унікальні сорбційні якості, але і бактерицидні, каталітичні і протирадіаційні властивості.
Його головна перевага в тому, що він абсолютно безпечний при використанні і сприятливо впливає на живі організми. Якщо використовувати його при запуску акваріумів, вода не буде забруднюватися. Природній сорбент поглинає різні токсичні речовини у воді, утримуючи їх в своїх порах. Термічно стійкий.
Найбільш ефективний для використання при значному підвищенні концентрації іонів і нітратів амонію. Ці речовини виділяються в процесі життєдіяльності риб і сприяють «цвітінню» води в акваріумі, зміні кольору і появі неприємного запаху.
1кг наповнювача достатньо для акваріума об’ємом 150 – 250л. Для збереження оптимальних фільтраційних властивостей рекомендується міняти його не рідше ніж кожні 4 тижні.

Основні параметри:
Вага: 0.5 кг.
Фракція: 1-4мм.
Упаковка: зіппакет.
Код товару: TC1-4
Відгуків: 0
Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Доставка живого товару

  • Рибок, креветок, равликів і іншу акваріумну живність - відправляємо після повної передоплати (1-2 дні до відправлення).
  • з 1-10-21 - акваріумна рибка і живність Новой Поштой не надсилається.
  • Відправлення Новою Поштою - мін. сума замовлення 200 грн (мінімальна добова температура + 15С)
  • Відправлення автобусом - мін. сума замовлення 400 грн (передоплата за 1-2 дні до відправлення)
  • Відправлення поїздом - мін. сума замовлення 1000 грн (передоплата за 1-2 дні до відправлення)
  • Рибку відправляємо в термоконтейнерах, вартість такої доп. упаковки 30-50 грн за погодженням з менеджером
  • Живий товар на суму від 1000 грн - термоупаковка безкоштовна!
  • Відправка замовлень з 22-00 вечора до 7-00 ранку +150 грн до вартості замовлення.
докладніше - >>

Доставка товару з акваріумістики

  • мінімальної суми замовлення немає
  • форма оплати будь-яка
Украина

Украина

У цьому розділі зібрані якісні українські товари для акваріумісткі. Щоб ви були задоволені покупкою в ІМ Акварибкі - наші консультанти дадуть відповідь на всі питання, допоможуть підібрати акваріумне обладнання, рибок, рослини, акваріуми. Ми дост... Детальніше...
Схожі товари