Сухий корм для акваріумних риб Tropical в гранулах Welsi Gran 5 л (для донних риб)

Код:
2359
Артикул:
60468
Виробники
Tropical
Наявність:
На складі

1 990 грн


Дія корма
ежедневный
Країна бренду
Польша
Всі характеристики
Професійні консультації

Tropical Welsi Gran, 5000 ml - багатокомпонентний основний корм у вигляді потопаючих гранул, призначений для щоденного годування всеїдних і м'ясоїдних риб, що беруть корм з дна акваріума, наприклад: панцирників, акантофтальмусів, сомиків, водоростеїдів.

Рецептура Welsi Gran містить точно збалансовані інгредієнти тваринного і рослинного походження, які покривають харчові потреби риб, сприятливо впливають на їх правильний ріст і розвиток. Відповідним чином складений набір вітамінів і мікроелементів забезпечує чудову кондицію риб і зміцнює їх імунологічну стійкість.

Основний корм для донних риб.

Для забезпечення різноманітності дієти риб донної зони рекомендуємо застосування Welsi Gran разом з іншими гранульованими кормами, наприклад: Cichlid Gran, Discus Gran, Spirulina Granulat . Для великих видів сомів більш придатними є корми у вигляді потопаючих таблеток.

Повноцінний корм для акваріумних риб. Інгредієнти: риба та рибні субпродукти, субпродукти рослинного походження, екстракт рослинного білка, молюски та ракоподібні, злакові, м'ясо і продукти тваринного походження, водорості, дріжджі, масла і жири, мінерали.

Добавки: вітаміни, провітаміни та хімічно добре дефініруємі речовини подібної дії: віт. A 24 000 IU/кг, віт. D3 1 800 IU/кг, віт. E 80 мг/кг, віт. C 290 мг/кг.

Мікроелементи: E1 Залізо 27,0 мг/кг, E6 Цинк 7,5 мг/кг, E5 Марганець 5,6 мг/кг, E4 Мідь 1,3 мг/кг, E2 Йод 0,16 мг/кг, E8 Селен 0,16 мг/кг, E7 Молібден 0,04 мг/кг, E3 Кобальт 0,01 мг/кг. Лецитин. Барвники. Антиоксиданти.

Аналітичні компоненти: білок 48,5%, масла і жири 8,0%, клітковина 3,2%, вологість 10,0%.

Об’єм: 5000 мл/3.25 кг.


Показники

Дія корма
ежедневный
Країна бренду
Польша
Форма
гранулы
Корм призначено
для донных рыб
Відгуків: 0
Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Tropical

Tropical високу якість, протягом тривалого часу Досконалість кормів для риб - результат багаторічного досвіду і знань компанії за це вони придбали моровую популярність. У 2009 році компанія створила одну з найсучасніших у світі виробничих ліній. Н... Детальніше...
Рекомендуємо подивитися
Схожі товари
Сухий корм для акваріумних риб Tropical в гранулах Cichlid Gran 250 мл (для всіх цихлид)
Дія корма: ежедневный Країна бренду: Польша
265 грн
Сухий корм для акваріумних риб Tropical в пластівцях Ichtio-Vit 5 л (для всіх рибок)
Дія корма: ежедневный Країна бренду: Польша
1 180 грн
Сухий корм для акваріумних риб Tropical в пластівцях Supervit 21 л (для всіх рибок)
Дія корма: ежедневный Країна бренду: Польша
4 360 грн