Сухий корм для акваріумних риб Tropical в паличках Cichlid Red & Green Medium Sticks 1 л (для всіх цихлид)

Код:
2375
Артикул:
63726
Виробники
Tropical
Наявність:

495 грн


Дія корма
ежедневный
Країна бренду
Польша
Всі характеристики
Професійні консультації

Cichlid Red & Green Medium Sticks - це багатокомпонентний основний корм у вигляді плаваючих паличок для щоденного годування всеїдних цихлід середнього розміру. Два види паличок забезпечують багату і різноманітну дієту. Зелені палички - це джерело цінних водоростей Spirulina platensis, які разом з клітковиною регулюють процес травлення. Червоні палички є джерелом тваринних білків і астаксантину, який інтенсифікує забарвлення риб. Натуральний імуностимулятор, що міститься в кормі – Бета-1,3 /1,6-Глюкан, вітамін С і активні речовини спіруліни збільшують стійкість риб до захворювань. Добавка цеоліту сприятливо впливає на травну систему і видалення токсинів з організму риб.

Годування: багаторазово протягом дня невеликими порціями.

Кормова повноцінна суміш для декоративних риб. Склад: риба і рибні продукти, продукти рослинного походження, рослинні білкові екстракти, водорості (Spirulina platensis не менше 3%), молюски та ракоподібні, зернові, дріжджі (в тому числі бета-1,3 /1,6-глюкан 1 000 мг /кг), масла і жири, кормові матеріали мінерального походження (в тому числі цеоліт 1%).

Добавки (на кг): Вітаміни, провітаміни та хімічно добре дефініруємі речовини подібної дії: віт. А 27 000 IU, віт. D3 1 850 IU, віт. Е 90 мг, віт. З 350 мг. З'єднання мікроелементів: E1 (Fe) 40,5 mg, E6 (Zn) 10,2 mg, E5 (Mn) 8,1 mg, E4 (Cu) 1,8 mg, E2 (I) 0,24 mg, E8 ( Se) 0,24 mg, E7 (Mo) 0,05 mg. Барвники: астаксантин 60 мг. Антиоксиданти.

Аналітичні компоненти: білок 46,5%, масла і жири 6,5%, клітковина 4,0%, вологість 8,0%.

Показники

Дія корма
ежедневный
Країна бренду
Польша
Форма
палочки
Корм призначено
для всех цихлид
Відгуків: 0
Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Tropical

Tropical високу якість, протягом тривалого часу Досконалість кормів для риб - результат багаторічного досвіду і знань компанії за це вони придбали моровую популярність. У 2009 році компанія створила одну з найсучасніших у світі виробничих ліній. Н... Детальніше...
Рекомендуємо подивитися
Схожі товари
Сухий корм для акваріумних риб Tropical в пластівцях Ichtio-Vit 5 л (для всіх рибок)
Дія корма: ежедневный Країна бренду: Польша
1 180 грн
Сухий корм для акваріумних риб Tropical в пластівцях Supervit 21 л (для всіх рибок)
Дія корма: ежедневный Країна бренду: Польша
4 360 грн
Сухий корм для акваріумних риб Tropical в паличках Cichlid Red & Green Medium Sticks 10 л (для всіх цихлид)
Дія корма: ежедневный Країна бренду: Польша
3 425 грн