Сухий корм для акваріумних риб Tropical в гранулах Goldfish Color Pellet 250 мл (для золотих рибок)

Код:
2358
Артикул:
60474
Виробники
Tropical
Наявність:

150 грн


Дія корма
для окраса
Країна бренду
Польша
Всі характеристики
Професійні консультації

Tropical Goldfish Color Pellet 250 ml, - високоякісний основний корм з пшеничними паростками у вигляді кульок для забарвлення золотих рибок і молодих коропів коі. Можна використовувати для щоденного годування молодих золотих рибок і коропів коі в акваріумах і водоймах. Завдяки повноцінному живильному складу корму враховується різноманітна дієта риб сімейства коропових, забезпечує їх чудову кондицію. Правильній роботі довгого шлункового тракту сприяє велика частка клітковини, зокрема з суміші трав, додаткову порцію енергії для риб забезпечує велика частка L-карнітину присутня в кормі.

Вміст в кормі пшеничних паростків є джерелом цінних ненасичених жирових кислот і концентрованої дози вітамінів і мікроелементів. Завдяки високому вмісту астаксантину і бета-каротину, легко засвоюється забезпечується яскраве і насичене забарвлення цих риб.

  • Високоякісний основний корм з пшеничними паростками у вигляді кульок для забарвлення золотих рибок і молодих коропів коі.
  • Для щоденного годування молодих золотих рибок і коропів коі в акваріумах і водоймах.
  • Забезпечує додаткову порцію енергії для риб.
  • Забезпечує яскраве і насичене забарвлення для риб.
  • Висока якість.

Склад: біле рибне борошно, борошно з креветок і дрібних безхребетних мешканців морів, планктон, зернові продукти з вівса, кукурудзи, пшениці і рису, проростки і зародки проростків пшона, глютин , борошно з трав і люцерни, борошно з водного моху і водоростей, компоненти Spirulina, дріжджі, соя і соєві екстрати, глюкоза, рибні масла і жири, лецитин, L-карнітин (L-carnitine) 250 мг /кг, астаксантин, каротин , амінокислоти, мінеральні солі (в тому числі кальцій і магній), мікроелементи, вітаміни (в тому числі стабілізований вітамін С), барвники та антиокислювачі допущені нормами Євросоюзу.

гарантований аналізами СКЛАД: білок в сирому вигляді мін.45,0%, жир в сирому вигляді хв. 8,5%, волокна в сирому вигляді макс. 3,0%, мінеральні компоненти макс. 10,5%, вологість макс. 6,0%. Вітаміни додані на 1 кг. корму: віт. А 35 500 од., Віт. D3 2 160 од., Віт. Е 130 мг., Двуполіфосфоран L а аскорбінової кислоти (стабілізований вітамін С) 300 мг. Вітаміни В1, В2, В6, В12, діотін, D-пантотеніан кальцію, плівкова кислота, нікотинова кислота, хлористий холін, інозитол.

Фірма-виробник : Tropical.
Упаковка : 250 ml.


Показники

Дія корма
для окраса
Країна бренду
Польша
Форма
гранулы
Корм призначено
для золотых рыбок
Відгуків: 0
Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Tropical

Tropical високу якість, протягом тривалого часу Досконалість кормів для риб - результат багаторічного досвіду і знань компанії за це вони придбали моровую популярність. У 2009 році компанія створила одну з найсучасніших у світі виробничих ліній. Н... Детальніше...
Рекомендуємо подивитися
Схожі товари
Сухий корм для акваріумних риб Tropical в гранулах Welsi Gran 5 л (для донних риб)
Дія корма: ежедневный Країна бренду: Польша
1 990 грн
Сухий корм для акваріумних риб Tropical в гранулах Cichlid Gran 250 мл (для всіх цихлид)
Дія корма: ежедневный Країна бренду: Польша
265 грн
Сухий корм для акваріумних риб Tropical в пластівцях Ichtio-Vit 5 л (для всіх рибок)
Дія корма: ежедневный Країна бренду: Польша
1 180 грн
Сухий корм для акваріумних риб Tropical в пластівцях Supervit 21 л (для всіх рибок)
Дія корма: ежедневный Країна бренду: Польша
4 360 грн