095 777 88 09

Удо Єрмолаєва МАКРО +, 1л (AQUAYER)

Хіт!
Модель:
2251
Артикул:
MA1
Виробники
AQUAYER
Наявність:
На складі
396 грн
Професійні консультації

AQUAYER Удо Єрмолаєва МАКРО + щоденне добриво для акваріумних рослин. Містить калій (K), азот (N) і фосфор (P) необхідні для швидкого росту рослин. Компонент системи добрив для акваріумних рослин Єрмолаєва (див. Інфографіку нижче).

Кожен вид рослини має певні потреби в поживних елементах, які відрізняються від інших рослин. Тому формула МАКРО + містить азот в різних формах - у вигляді нітрату, легкозасвоюваних амідів та інших форм, що забезпечує оптимальне постачання азоту для різних видів рослин в акваріумі.

Застосування

Добриво рекомендується вносити щодня, або через день перед увімкненням світла в акваріумі. 1 мл на 70 літрів акваріумної води при щоденному внесенні, або 2 мл при внесенні через день. Для акваріумів з додатковою подачею СО2 дозування слід збільшити, оскільки в таких акваріумах рослини споживають значно більше поживних елементів. Також слід враховувати, що кожен акваріум весь час змінюється. Тому система Єрмолаєва включає оптимізацію дозувань добрив з плином часу (молодий акваріум - до 1 місяця, зрілий акваріум - 1-18 місяців і старий акваріум - більше 18 місяців). Для визначення типу акваріума скористайтеся інфографікою системи Єрмолаєва:

система Єрмолаєва інфографіка

Більш детально про схему дозувань для різних типів акваріумів читайте в статті .

Для розрахунку дозування добрива під умови в вашому акваріумі скористайтеся зручним мобільним додатком AQUAYER Калькулятор :

Відповіді на багато питань, що стосуються вирощування акваріумних рослин, можна знайти в книзі Сергія Єрмолаєва" Рослинний акваріум. Ази і тонкощі утримування рослин в акваріумі ".

Об’єм: 1 літр.

Склад добрива

Калій (К) 20.43 г/л
Азот * (N) 8.21 г/л
Фосфор (P) 1.20 г/л

* 1.7 г/л азоту в легкозасвоюваній формі у вигляді карбаміду та інших форм, 6.51 г/л азоту в формі нітрату

Термін і умови зберігання:
3 роки при температурі не вище 30 ° С

Відгуків: 0
Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Доставка живого товару

  • Відправлення Новою Поштою – (Нічна температура 12С+) – мін. сума замовлення 500 грн (рибки, обладнання, корм, будь що)
  • Надсилаємо автобусом з Одеси - мін. сума замовлення 500 грн.
  • Надсилаємо потягом з Одеси - мін. сума замовлення 500 грн.
  • Рибку відправляємо в термоконтейнерах, вартість такого додаткового пакування 20-60 грн за погодженням з менеджером
  • Живий товар на суму від 1500 грн - термопакунок безкоштовно!
  • Рибок, креветок, равликів і іншу акваріумну живність - відправляємо після повної передоплати (1-2 дні до відправлення).


докладніше - >>

Доставка товару з акваріумістики

  • мінімальної суми замовлення немає
  • форма оплати будь-яка
AQUAYER

AQUAYER

AQUAYER - засновник Сергій Єрмолаєв, кандидат хімічних наук, автор наукових публікацій, у якого більше десяти років наукової діяльності. Сергій Єрмолаєв - розробник всіх препаратів для акваріумів торгової марки AQUAYER. Він автор статей про ро... Детальніше...
Схожі товари