pH / KH мінус, 100мл (AQUAYER)

Код:
2304
Артикул:
PKM100
Виробники
AQUAYER
Наявність:
Немає в наявності

51 грн


Професійні консультації

AQUAYER pH /KH мінус - ефективний засіб для зниження карбонатної жорсткості (КН) і рН води в акваріумі. Багато тропічних прісноводних риб краще відчувають себе в воді з карбонатною твердістю (КН) не більше 4 ° dKH (німецькі градуси жорсткості) і при рН нижче 7.5, а рослини при таких параметрах води краще ростуть. Регулярне використання pH /KH мінус дозволяє підтримувати оптимальні рН і карбонатну жорсткість.
Не підвищує концентрацію фосфатів в акваріумній воді.

AQUAYER pH /KH мінус можна використовувати для перевірки вмісту вапна в каменях. Для цього слід крапнути кілька крапель препарату на камінь: поява піни свідчить про присутність вапна. Камені, які містять багато вапна, при занурюванні в акваріум можуть неконтрольовано підвищувати карбонатну жорсткість.
Також AQUAYER pH /KH мінус можна використовувати для усунення вапняного нальоту на стінках акваріума.

Застосування

Для зниження рН і карбонатної жорсткості, додайте трохи більше 25 мл AQUAYER pH /KH мінус на кожні 100 літрів акваріумної води. Повторюйте процедуру кожні 2 - 3 дні, поки не буде досягнуто бажане значення карбонатної жорсткості. При кожному застосуванні карбонатна жорсткість буде знижуватися приблизно на 2 ° dKH. Під час процедури слід увімкнути аерацію води. Подача СО2 повинна бути припинена. Регулярно тестуйте воду за допомогою AQUAYER тест pH + KH , контролюючи, щоб карбонатна жорсткість не опускалася нижче 2 ° dKH, оскільки це може викликати небезпечне зниження рН.
Довгострокове регулювання карбонатної жорсткості і рН. Додавайте 5 мл AQUAYER pH /KH мінус на кожні 100 літрів акваріумної води щодня. Це буде знижувати карбонатну жорсткість приблизно на 0.4 ° dKH при кожному внесенні. При такій процедурі подачу СО2 відключати необов'язково. Таке регулярне використання забезпечує поступове і постійне зниження карбонатної жорсткості.

Об’єм флакона: 10 мл.

Заходи безпеки:

  • Берегти від дітей.
  • Не вживати всередину.
  • При потраплянні на руки або слизову оболонку очей промити великою кількістю води.

Термін і умови зберігання:
36 місяців при температурі не вище 30 ° С

Відгуків: 0
Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Доставка живого товару

  • Рибок, креветок, равликів та іншу акваріумну живність - відправляємо після передоплати (1-2 дні до відправлення).
  • Відправка Новою Поштою - мін. сума замовлення 200 грн
  • Відправлення автобусом / поїздом - мін. сума замовлення 400 грн
  • У холодну пору року (в т.ч. якщо холодні ночі) живність відправляємо в термоконтейнерах, вартість такої доп. упаковки 30-50 грн, за узгодженням з менеджером
  • Замовлення від 500 грн - термоупаковка безкоштовна!
докладніше - >>

Доставка товару з акваріумістики

  • мінімальної суми замовлення немає
  • форма оплати будь-яка
AQUAYER

AQUAYER

AQUAYER - засновник Сергій Єрмолаєв, кандидат хімічних наук, автор наукових публікацій, у якого більше десяти років наукової діяльності. Сергій Єрмолаєв - розробник всіх препаратів для акваріумів торгової марки AQUAYER. Він автор статей про ро... Детальніше...
Схожі товари