Кристал для ставків, 1л (AQUAYER)

Код:
2231
Артикул:
CRP1
Виробники
AQUAYER
Наявність:

254 грн


Професійні консультації

AQUAYER Кристал для ставків - засіб усуває каламуть в ставку будь-якого походження (глина, бруд і водорості). Дозволяє підтримувати кришталеву чистоту і прозорість води в ставку. AQUAYER Кристал містить коагулянт, який забезпечує злипання дрібних зважених часток бруду, глини і водоростей з утворенням більш великих часток, які осідають на дно і можуть бути легко видалені зі ставка.

Застосування

1 кришечка (30мл) на 300 л води в ставку. Розрахуйте необхідний об’єм засобу на об’єм води в ставку і внесіть його ввечері. Фільтрацію не вимикати Наступного дня вода в ставку буде кристально чистою. При цьому можливе погіршення роботи фільтра після обробки, тому радимо провести чистку фільтруючого матеріалу для видалення відфільтрованих частинок муті. Для отримання кращого результату рекомендується ретельно перемішати засіб в ставку. Також для ефективної роботи засобу карбонатна жорсткість води повинна бути не менше 2 градусів.

Не використовувати в ставках з осетрами

Об’єм: 1л (на 10000л).

Термін і умови зберігання:
3 роки при температурі не вище 30 ° С

Відгуків: 0
Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
AQUAYER

AQUAYER

AQUAYER - засновник Сергій Єрмолаєв, кандидат хімічних наук, автор наукових публікацій, у якого більше десяти років наукової діяльності. Сергій Єрмолаєв - розробник всіх препаратів для акваріумів торгової марки AQUAYER. Він автор статей про ро... Детальніше...
Схожі товари