Наповнювач для фільтрів цеоліт - абсорбент аммонію 2-5 мм 1 кг

Код:
2144
Артикул:
TC2-5
Виробники
Украина
Наявність:
На складі

9 грн


Професійні консультації
Цеоліт - мінеральний природний компонент з високими технологічними параметрами. Не злежується, гігроскопічний, сипкий. Має не лише унікальні сорбційні властивості, але і бактерицидні, каталітичні і протирадіаційні властивості.
Головна перевага – абсолютно безпечний при використанні і сприятливо впливає на живі організми. Якщо використовувати його при запуску акваріума, вода не буде забруднюватися. Природний сорбент поглинає різні токсичні речовини у воді, утримуючи їх в своїх порах. Термічно стійкий, прекрасно працює з системою Со2.
Даний матеріал найбільш ефективний для використання при значному підвищенні концентрації іонів і нітратів амонію. Ці речовини виділяються в процесі життєдіяльності риб, що сприяє «цвітінню» води в акваріумі, зміні кольору і появі неприємного запаху.
1кг наповнювача вистачає для акваріума об'ємом 150 – 250л. Для збереження оптимальних фільтраційних властивостей рекомендується міняти його не рідше, ніж кожні 4 тижні.

Основні параметри:
Вага: 1 кг.
Фракція: 2-5мм.
Упаковка: зіппакет.
Код товару: TC2-5
Відгуків: 0
Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Украина

Украина

У цьому розділі зібрані якісні українські товари для акваріумісткі. Щоб ви були задоволені покупкою в ІМ Акварибкі - наші консультанти дадуть відповідь на всі питання, допоможуть підібрати акваріумне обладнання, рибок, рослини, акваріуми. Ми дост... Детальніше...
Схожі товари