Мішечок для фільтруючого матеріалу AQUAXER Filter Bag 7x9 см. Black

Код:
2137
Артикул:
AFB79B
Виробники
AQUAXER
Наявність:
На складі

10 грн


Професійні консультації
Мішечок для фільтруючого матеріалу, AQUAXER Filter Bag створений для зручності закладання різних наповнювачів до фільтра. Якщо ви використовуєте декілька наповнювачів одночасно в одній фільтраційній камері, вони не змішуються. Це значно спрощує процес заміни і обслуговування фільтра. Також мішечок можна використовувати для мілкого, сипкого фільтруючого наповнювача. Це в майбутньому позбавить від складнощів при його витяганні та заміні. Однією з головних переваг мішечка є те, що він запобігає потраплянню мілких, шкідливих часток, які є причиною поламок насосів.
Зроблений із міцного і якісного матеріалу. Мілкий сітчастий матеріал дає можливість використовувати будь-яку за величиною фракцію наповнювача. Надійно закривається завдяки зручним застібкам, які не дають висипатися наповнювачу. Матеріал мішечка підходить для тривалого використування, він не так забруднюється як матеріал білих мішечків, більш практичний у використанні. Абсолютно безпечний для всіх акваріумних мешканців.
Відмінне рішення для використання у фільтруючих камерах. Використання мішечка гарантує кришталево чисту воду, без шкідливих і небезпечних бактерій. До того ж, допомагає контролювати дозування фільтраційних матеріалів і запобігає їх перемішуванню між собою.

Мешочек для фильтрующего материала, AQUAXER Filter Bag

Переваги:
Багаторазове використання.
Високоякісний міцний матеріал.
Надійні застібки.
Практичний у використанні.
Не виділяє небезпечних речовин.

Основні параметри:
Виробник: Aquaxer.
Розмір: 7х9см.
Ціна за штуку.
Код товару: AFB79B
Відгуків: 0
Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
AQUAXER

AQUAXER

AQUAXER - це команда акваріумістів ентузіастів у яких є можливість надати якісні продукти за реальною ціною. Девіз бренду - реальні продукти, по дуже реальними цінам. ... Детальніше...
Схожі товари