Наповнювач для фільтрів керамічні кільця SunSun HJS-30

Код:
2139
Артикул:
SSHJS30
Виробники
SunSun
Наявність:
На складі

82 грн


Професійні консультації
SunSun HJS-30 – префільтр для захисту фільтруючих елементів тонкого очищення від великих і середніх часток бруду. Зазвичай використовується попереду основних елементів фільтрації, допомагає рівномірно розподіляти потік води по всіх фільтруючих елементах.

Великою перевагою цього наповнювача є наявність пористого матеріалу з великою кількістю мікропор. Це збільшує сумарну робочу площу наповнювача. Бактерії, що знаходяться в мікропорах, існують в ідеальних для себе умовах і тому посилено розвиваються, активно допомагаючи розкладати токсичні солі азоту, аміаку, амонію та нітриту. Токсичні поєднання швидше переходять у форму вільного азоту і легко усуваються з води. Цей процес проходить за допомогою природної дифузії. Це сприяє підтримці оптимальної якості середовища існування риб і безхребетних, посилює їх активність і поліпшує зовнішній вигляд.
Наповнювач підходить для розміщення як у внутрішніх, так і в зовнішніх фільтрах. Можна використовувати для нормалізації параметрів прісної і морської води.

Основні параметри:
Вага нетто: 450гр.
Вага бруто: 500гр.
Обсяг - 500мл. (мішечок).
Код товару: SSHJS30
Відгуків: 0
Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
SunSun

SunSun

Бренд SunSun спеціалізується на виробництві акваріумного обладнання та акваріумів. У великому каталозі продукції ви знайдете різні типи пристроїв, аксесуарів, запасних частин і надійного устаткування. Акваріумне обладнання СанСан включає в себе кі... Детальніше...
Схожі товари