Рибка Гурамі перлинний (1393 Акварибкі Ферма)

Хіт!
Код:
1393
Наявність:
На складі

25 грн


Від і подвід
Лабиринтовые:Гурами
Всі характеристики
Професійні консультації
Гурамі перлинний можна вважати перлинкою в будь-якому акваріумі. Велика і повільна рибка дуже добре поєднується з невеликими спритними стайня рибками - як даніо або неон.
Дуже доброзичливі і товариські рибки, спокійні, неагресивні.
Нескладні в утриманні, підійде як досвідченому акваріумісти, так і починаючому.
У перекладі «гурамі» - «риба, висовуватися з води свій ніс». У них є спеціальний орган дихання - зябровий лабіринт, він дозволяє рибкам заковтувати і використовувати для дихання атмосферне повітря. Вони часто піднімаються до поверхні води і заковтують повітря, і якщо немає доступу до поверхні води, рибка може загинути.
В природі живе в Індії, Таїланді, Індонезії та півдні Китаю, в неглибоких густозаросшіх водоймах з чистою слабокислою водою.
Як і ляліуси, можуть полювати на літаючих над водою комах.
Ще одна їх особливість - черевні плавники у вигляді тонких довгих ниток, призначенних для дотику. Така зміна відбулася в процесі еволюції для орієнтування в каламутній воді.

Особливості рибки гурамі перлинні.

 • Рекомендована температура води - 24-27.
 • В акваріумах можуть виростати до 10-12 см
 • Рекомендований об'єм Акви від 60-80 літрів на пару.
 • Статевозрілими стають до 8 місяців.
 • Тривалість життя 6-8 років, в залежності від умов утримання.
 • Вони не псують рослини.
 • Відрізняються своєю здатністю поїдати гідр і вважаються санітаром акваріума. Гідра - крихітне хиже істота з отруйними щупальцями. В акваріум її можна занести з живим кормом - мотилем, трубочник. Гідри полюють на мальків, дрібних рибок, креветок.

Гурамі перловий утримання

 • Дуже бажаний акваріум з живими рослинами, щоб у рибок була можливість і ховатися, і вільне місце для плавання. На поверхні води - бажані плаваючі рослини - наприклад, Річчі, пістія, лімнобіум, але вони не повинні повністю покривати поверхню води, так як гурамі будуть періодично спливати для заковтування повітря з поверхні
 • Грунт краще вибирати темний, рибки будуть виглядати з ним контрастніше. Дуже корисно помістити в акваріум натуральну корч - вона виділяє в воду гумінові речовини, які покращують самопочуття і імунітет рибок, і роблять середовище проживання наближеною до природного по максимуму.
 • Догляд за акваріумом - щотижня підмінювати до 30% води, сифонить грунт, регулярно промивати губки внутрішнього або зовнішнього фільтра. Регулярний догляд за станом акваріума не дозволить накопичуватися в акваріумі азотистих сполук і сприятливо позначиться на самопочутті рибок.
 • Рекомендується підтримувати температуру на рівні 24-27 ° С. Холодну воду рибки переносять погано, починають хворіти. Тому в акваріумах з гурамі, як і з будь-якими тропічними рибками, необхідно встановлювати терморегулятори. Також бажано кришка акваріума - під нею утворюється вологе повітря з підвищеною температурою, що знижує ймовірність пошкодження лабіринтового органу гурамі під час дихання атмосферним повітрям. Риби часто спливають, щоб ковтнути повітря з поверхні води і велика різниця температур небажано. Ковтнувши холодного повітря - рибки можуть захворіти.

Гурамі перлинні сумісність з іншими рибами

 • Гурамі дуже миролюбні рибки і випадки агресії дуже рідкісні - наприклад, під час охорони гнізда під час нересту. В акваріумах великих розмірах, густо засаджених рослинами - достатньо місця і укриттів, і бійок не відбувається. Кращий варіант для утримання - акваріум від 100 літрів на 3-5 гурамі, самок має бути більше, ніж самців. В ідеалі на 1 самця - 2-3 самочки. Рибки весь час знаходяться в русі, плавають зграйкою, систематично піднімаючись до поверхні води за черговою порцією повітря, поводяться мирно, ніколи не ображають інших риб.
 • Утримувати можна з дрібними харацінових (расбор, минорами, неону), радужниц, апістограмми, скаляріями, іншими Лабірінтовий, сомиками - різними видами коридорасов, анцитрус, стурісом, лорікаріі.
 • Небажано тримати з активними агресивними рибками - як суматранські барбуси. Вони можуть травмувати гурамі - відкусити вуса, або порвати плавник.
 • Не можна утримувати з великими ціхлідамі, золотими рибками.

Харчування і годування для перлинний гурамі

У природі рибки всеїдні, харчуються комахами, їх личинками, зоопланктоном. В акваріумах - їдять будь-який живий /заморожений і сухі корми.
В годування гурамі абсолютно невибагливі і готові поласувати будь-яким знайденим кормом. У рибок невеликий рот, тому не давайте їм велику їжу.
Як і інші рибки, гурамі будуть дуже вдячна за різноманітне харчування. Адже годування будь-яких акваріумних рибок має бути правильним - збалансованим, різноманітним. Це фундаментальне правило є запорукою успішного змісту будь-яких рибок.

Які відмінності самка - самець гурамі перловий?

Самця дуже легко відрізнити від самки. Самка не така яскрава і з округлим черевцем. Спинний плавник у самців більший і витягнутий, у самки закруглений - це найнадійніший ознака для визначення статі гурамі.

У нас ви можете купити гурамі перлинний за доступною кожному мешканцю України ціною та доставкою в будь-яке місто.

Показники рибок

Від і подвід
Лабиринтовые:Гурами
Відгуків: 1
Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Володін Сергій 
10.08.2021
Всі рибки що замовляв приїхали живі і здорові дбайливо упаковані. Це перша покупка у цьому магазині і точно не остання. Обслуговування на висоті плюс безплатні консультації. Дакую
Відповідь адміністрації:
Дякуємо Сергію, ми прагнемо і надалі тішити вас гарной рибкой :)

Доставка живого товару

 • Рибок, креветок, равликів і іншу акваріумну живність - відправляємо після повної передоплати (1-2 дні до відправлення).
 • з 1-10-21 - акваріумна рибка і живність Новой Поштой не надсилається.
 • Відправлення Новою Поштою - мін. сума замовлення 200 грн (мінімальна добова температура + 15С)
 • Відправлення автобусом - мін. сума замовлення 400 грн (передоплата за 1-2 дні до відправлення)
 • Відправлення поїздом - мін. сума замовлення 1000 грн (передоплата за 1-2 дні до відправлення)
 • Рибку відправляємо в термоконтейнерах, вартість такої доп. упаковки 30-50 грн за погодженням з менеджером
 • Живий товар на суму від 1000 грн - термоупаковка безкоштовна!
 • Відправка замовлень з 22-00 вечора до 7-00 ранку +150 грн до вартості замовлення.
докладніше - >>

Доставка товару з акваріумістики

 • мінімальної суми замовлення немає
 • форма оплати будь-яка
Новинки акваріумної живності - вони Вам сподобаються! Чи плануєте нові акваріумні рибки купити в свій акваріум? Акварибкі Ферма пропонує вам: купити рибку півника у заводчика, а також нашого розведення - гурамі та інші лабірінтові, різні сомики для акваріума; і також імпортні рибки акваріумні купити після тривалого й успішного карантину (п..
Акварыбки Ферма

Акварыбки Ферма

Акваріумні рибки півники шоу класу, нанорибкі і креветки власного розведення - для невеликих акваріумів (наноакваріумов, наніков, травників).... Детальніше...
Схожі товари
Хіт!
Псевдомугіл Паскай або Червоний неон (Pseudomugil sp, Red neon)
Псевдомугіл Паскай або Червоний неон (Pseudomugil sp, Red neon)
Від і подвід: Нанорыбки
40 грн
Хіт!
Сіамський водорослеед (Crossocheilus siamensis або SАЕ - Siamese Algae Eater)
Хіт!
Гуппі Ендлера синій неон (1428 Акварибкі Ферма)
Гуппі Ендлера синій неон (1428 Акварибкі Ферма)
Від і подвід: Живородка
25 грн
Хіт!
Сомік Коридорас Венесуела Блек
Сомік Коридорас Венесуела Блек
Від і подвід: Сомы:Коридорас
40 грн
Золотий гурамі (1430 Акварибкі Ферма)
Від і подвід: Лабиринтовые:Гурами
25 грн
Хіт!
Пецілія чорно червона (1444 Акварибкі Ферма)
Пецілія чорно червона (1444 Акварибкі Ферма)
Від і подвід: Живородка
20 грн
Макрогнатус глазчатий
Від і подвід: Вьюны
35 грн
Пецілія чорна (1452 Акварибкі Ферма)
Від і подвід: Живородка
20 грн