Карликовий Тетрадон (Carinotetraodon travancoricus) нано-рибка

Код:
1075
Виробники
Украина
Розмір:
2 см
Наявність:
Передзамовлення

60 грн


Від і подвід
Нанорыбки
Всі характеристики
Професійні консультації

Карликовий Тетрадон (Carinotetraodon travancoricus) - бенькувате золотисте чудо з маленьким ротиком.

Гроза равликів.

Особливості Карликового Тетрадона.

Незвичайна форма тіла, дуже розумна поведінка, глазастенька. Невибагливі в утриманні. Ця рибка дуже любить спостерігати, що відбувається за межами акваріума, і дуже швидко починає впізнавати свого господаря - годувальника:)
Рибка унікальна ще й своїм забарвленням - зазвичай жовтий колір може змінюватися в залежності від настрою, самопочуття, освітлення. рибка може стати зеленою, коричневою або бронзовою. Без змін залишаються тільки чорні цятки по всьому тілу. Більшу частину часу знаходиться в формі " коми " (Хвіст загнутий в бік). Плавці не видно, тому здається, що ця плямиста " кома " просто літає в воді.
Цікаві до неможливості.
Це найдрібніший тетрадон в сімействі, і живе тільки в прісній воді. Максимальний розмір - до 3 см

Поведінка:

Тетрадони відрізняються різною поведінкою, в залежності від умов утримання і розмірів акваріума. У когось вони спокійно живуть з мирними рибами - даніо, неонами, сомиками - отоцинклюсами, акантофтальмусами і іншими. А хтось скаржиться на обірвані плавці і побиту рибу. Можливо, крім утримання має значення характер рибки. Тому рекомендується їх тримати в окремому акваріумі - так вони активніші і помітніші.
Іноді їх тримають в травниках з креветками, акваріум повинен бути дуже зарослим, з великою кількістю моху. Але навіть в таких умовах, тетрадончики будуть полювати на крихітних креветок, а дорослі креветки - рано чи пізно, але будуть з'їдені.
За типом поведінки - можна назвати підводним гелікоптером, або батискафом, пересувається тільки за допомогою плавців - боком, задом, передом ... обертає очима в різні боки, здається, що повертає голову і вивчає що зацікавило.
Тетрадончики хворіють дуже рідко. Найчастіше причиною є поганий догляд і умови утримання: відсутність аерації і /або фільтрації, в результаті чого можуть накопичитися аміак, нітрати і нітрити. Або недостатній Об’єм акваріума, відсутність живих рослин і місць для укриття.

Показники рибок

Від і подвід
Нанорыбки
Відгуків: 0
Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Питання по карликових Тетрадону
Украина

Украина

У цьому розділі зібрані якісні українські товари для акваріумісткі. Щоб ви були задоволені покупкою в ІМ Акварибкі - наші консультанти дадуть відповідь на всі питання, допоможуть підібрати акваріумне обладнання, рибок, рослини, акваріуми. Ми дост... Детальніше...
Схожі товари
Мікрорасбора галактика (Danio margaritatus)
Від і подвід: Нанорыбки
20 грн
Скалярия золота (жовта)
Від і подвід: Цихлиды
40 грн
Целующійся рожевий гурамі балон
Від і подвід: Лабиринтовые
40 грн
Білий перламутровий гурамі
Від і подвід: Лабиринтовые
40 грн
Сомік Коридорас Трилінеатус - Corydoras trilineatus
Від і подвід: Сомы
50 грн
Сомік венесуела оранж
Від і подвід: Сомы
45 грн
Расбора Еспеі нано рибка
Від і подвід: Нанорыбки
25 грн
Апистограмма Рамірезі Microgeophagus Ramirezi
Від і подвід: Цихлиды
45 грн