095 355 7047

Товари для акваріумістики та корма JBL ™

Товари для акваріумістики та корма JBL ™
JBLКомпанія бере свій початок в 1960 році з невеликого зоомагазину в місті Людвігсхафене, який відкрив Йоахім Беме, кваліфікований хімік, фахівець з жукам і акваріуміст з Дрездена. Він в цей час розробив ліки від "точкової" хвороби, яку акваріумісти називають "іхтік", під назвою Punktol, який можна придбати і сьогодні. Щоб уявити препарат на ринку, йому потрібен був бренд, який вийшов з ініціалів JB (Йоахім Беме) і тодішнього місця розташування - Людвігсхафена (L).

Після появи бренду JBL, компанія швидко перетворилася в одного з найбільших постачальників повного діапазону товарів для акваріума, тераріуму і садового ставка в Німеччині з офісом з 1984 року в Нойхофене (Пфальц). 160 співробітників працюють на 2,5 га території.

Крім того, компанія JBL співпрацює з провідними науковими установами в Європі, щоб отримати точні результати.

Завдяки подальшої співпраці з рибоводами, громадськими акваріумами, зоопарками та імпортерами риби відбувається постійний обмін інформацією. На цій незвичайній основі необхідні теоретичні та практичні знання об'єднані і включені в новітні розробки.

На сьогоднішній день компанія продає в 60 країнах по всьому світу понад 1000 найменувань продуктів і більше 300 найменувань запасних частин.

Країна бренду: Німеччина
Рік заснування: 1960
Ви можете вибрати і купити товари акваріумістики і корми для риб JBL в нашому магазині Акварибкі, через кошик або зробивши швидкий замовлення, замовивши зворотний дзвінок, або ж зателефонувавши нам.

Корм для риб NovoColor 100 ml JBL
Дія корма: окраса:ежедневный Країна бренду: Германия
105 грн
Корм для риб Weekend 26 g JBL
Дія корма: на период длительного отсутствия Країна бренду: Германия
88 грн
Корм для риб NovoBel 100 ml JBL
Дія корма: ежедневный Країна бренду: Германия
75 грн
Корм для риб Holiday JBL
Дія корма: на период длительного отсутствия Країна бренду: Германия
88 грн
Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)
YouTube канал Акварибкі