Акваріумне обладнання Atman™Компресор Atman CR-10 ViaAqua MA-80 одноканальний
Каналів: один Обсяг акваріума, л: 38
103 грн
Компресор Atman CR-20R одноканальний
Каналів: один Обсяг акваріума, л: 75
207 грн
Компресор ViaAqua VA-A1500 одноканальний
Каналів: один Обсяг акваріума, л: 50
94 грн
Компресор ViaAqua VA-A2500 одноканальний
Каналів: один Обсяг акваріума, л: 120
134 грн
Компресор ViaAqua VA-A3500 одноканальний
Каналів: один Обсяг акваріума, л: 150
143 грн
Нагрівач з терморегулятором Atman AT -150 150 Вт
Серія: AT Потужність: 150
242 грн
Нагрівач з терморегулятором Atman AT- 50 50 Вт
Серія: AT Потужність: 50
242 грн
Нагрівач з терморегулятором Atman AT- 75 75 Вт
Серія: AT Потужність: 75
242 грн
Нагрівач з терморегулятором Atman AT-100 100 Вт
Серія: AT Потужність: 100
242 грн
Показано з 1 по 12 із 13 (всього 2 сторінок)
Акваріумне обладнання Atman™
Atman - культовий бренд в світі акваріумів і акваріумістики. Цей китайський бренд був створений для США, Канади, потім Японії і Європи, і виробники використовували ті ж технології, що і провідні німецькі компанії. І обладнання також проходить випробування в Німеччині. Продукція ТМ Атман вперше з'явилася на американському ринку і там її оцінили дуже позитивно.
Продукція компанії брендована як ViaAqua для американських і європейських ринків, а для інших країн дана продукція брендується як Atman.
В Україні ця техніка для акваріумістики - зараз один з лідерів продажів.

atman-factory

Atman - все по євростандарту

Рівень продукції ТМ Atman повністю спростовує думку скептиків, до сих пір впевнених в «унікальному» якість китайської продукції. Ви думаєте, що в Китаї все зварюють в підвалі «по коліно»? Нічого подібного! Проте, динамічно розвивається сьогодні Китай став світовим лідером на цьому ринку, а також на багатьох інших. Chuangxing Electrical Factory, яка виробляє продукцію бренду, являє собою сучасне високотехнологічне виробниче підприємство.
Тут виробляється величезний асортимент акваріумів і акваріумного обладнання: зовнішні і внутрішні фільтри різної потужності, велика лінійка безшумних компресорів, лампи європейського стандарту, термостати, магнітні скребки - всього не злічити. На заводі працює власний відділ контролю якості, і кожна продукція маркується штампом контролю якості.
Для довідки - на найбільшому акваріумному ринку Китаю, розташованому в Гуанчжоу, навіть в морських акваріумах - а це, як відомо, дуже складні системи - є тільки фільтри TM Atman!

atman-world
Як відомо, на Сході кожне слово має глибокий сакральний сенс. І назва бренду було обрано не випадково.
Атман (санскр., Атман, «я, душа», вища «я») - одне з центральних понять індійської філософії і релігії індуїзму: вічна, незмінна духовна сутність.
Ця концепція, як ніяка інша, відбиває бажання людини возз'єднатися з вищої духовної сутністю, возз'єднатися через єдність з природою.

Atman - висока надійність, доступна ціна.

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом, і наші кваліфіковані фахівці допоможуть вибрати і придбати якісну продукцію бренду Atman для ваших акваріумів і ставків. Ми швидко доставимо ваше замовлення в міста України - Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород та інші.
Інтернет-магазин Акварибкі постійно оновлює товари на сайті.
Слідкуйте за нашими новинками та новими відео на YouTube
YouTube канал Акварибкі