095 355 7047

Тест Rikka Rikka К , 50 вимір.

Хіт!
Модель:
3763
Артикул:
Т-115
Виробники
Rikka
Наявність:
На складі
189 грн
Об`єм
50 вимір.
Країна бренду
Україна
Всі характеристики
Професійні консультації

Тест Rikka Rikka К , 50 вимір. в Києві та інших містах України


Тест К - тест для швидкого та точного визначення концентрації калію у акваріумній воді. Ефективний ріст та гарний вигляд рослин можливі тільки при достатньому вмісту калію у воді. Нестача калію зупиняє зростання рослин, а також починають руйнуватися лисття. Надлишок калію призводить до блокуванню споживання кальцію та амонійного азоту, що може привести до появи небажаних водоростей. Рекомендована концентрація калію у акваріумах з рослинами: 8-17 мг/л. Перед використанням ознайомтесь з детальною інструкцією.   ІНСТРУКЦІЯ: 1. Мірний флакончик ополоснути водою, що тестується. 2. За допомогою шприцу набрати 5 мл води та додати її до мірного флакону. 3. Додати 5 крапель реагенту №1. 4. Збовтати протягом 15 сек. 5. Додати одну лопатку без гірки реагенту №2. 6. Збовтати протягом 15 сек  та зачекати 5 хвилин. 7. Після 5 хвилин очікування – збовтати ще раз протягом 5 сек. 8. Перейти до порівняльної шкали. Інструкція по роботі з порівняльною шкалою у додатках, а також у кожній коробці!   Одразу після визначення вмісту калію необхідно ретельно вимити мірний флакон. Не допускайте потрапляння індикаторного розчину чи води після тестування до акваріуму! Для отримання точного результату температура води, що тестується, повинна бути 25±3°С, а температура в приміщенні - не нижче 20°С.
Термін придатності: 24 місяця, але не більше 12 місяців з моменту відкриття. Зберігати при температурі 10-25°С у сухому темному місці! Зберігати в недоступному для дітей місці! Не допускати потрапляння розчинів на шкіру! При потраплянні - змити великою кількістю води!
Хороший вибір та відмінна ціна на Тести для води, перевірена якість та зручність оплати та замовлення, плюс швидка доставка не тільки по Києву, а й у будь-який куточок України – це причини купити Тест Rikka Rikka К , 50 вимір. саме у нашому інтернет-магазині Акварибки!

Характеристики

Об`єм
50 вимір.
Країна бренду
Україна
Термін придатності
24 місяця
Відгуків: 0
Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Доставка живого товару

  • Відправлення Новою Поштою – (Нічна температура 12С+) – мін. сума замовлення 500 грн (рибки, обладнання, корм, будь що)
  • Надсилаємо автобусом з Одеси - мін. сума замовлення 500 грн.
  • Надсилаємо потягом з Одеси - мін. сума замовлення 500 грн.
  • Рибку відправляємо в термоконтейнерах, вартість такого додаткового пакування 20-60 грн за погодженням з менеджером
  • Живий товар на суму від 1500 грн - термопакунок безкоштовно!
  • Рибок, креветок, равликів і іншу акваріумну живність - відправляємо після повної передоплати (1-2 дні до відправлення).


докладніше - >>

Доставка товару з акваріумістики

  • мінімальної суми замовлення немає
  • форма оплати будь-яка
Схожі товари
Тест GН (AQUAYER)
105 грн
Хіт!
Тест KH (AQUAYER)
Тест KH (AQUAYER)
105 грн
Хіт!
Тест pH + КН (AQUAYER)
Тест pH + КН (AQUAYER)
198 грн
Тест рН (AQUAYER)
132 грн
Хіт!
Тест Rikka NH3 , 50 вимір.
Тест Rikka NH3 , 50 вимір.
Об`єм: 50 вимір. Країна бренду: Україна
140 грн
Хіт!
Тест на нітрати Rikka NO3 , 50 вимір.
Тест на нітрати Rikka NO3 , 50 вимір.
Об`єм: 50 вимір. Країна бренду: Україна
154 грн