Вугілля активоване Aqua Nova Carbon з мішечком 0.5 кг

Код:
2579
Артикул:
735043
Виробники
Aqua Nova
Наявність:
На складі

122 грн


Професійні консультації
Aqua Nova Carbon - ефективний абсорбуючий матеріал. Використовується у фільтрах для підтримки необхідної чистоти води в акваріумі. Усуває неприємний запах, фарбування води і різні шкідливі хімічні сполуки, що з'являються після розкладання органіки. ВисокоВіробникний активоване вугілля використовується для цілеспрямованого знищення шкідливих речовин, які не можуть бути швидко перероблені фільтром.
Не містить важкі метали, володіє нейтральним рН і самостійним водопоглинанням. Не рекомендований для постійного вживання в прісноводих акваріумах, оскільки може видалити і необхідні речовини, такі як захисні колоїди або носіїв живильних речовин. Якщо ж у вас є необхідність в постійному використанні вугілля, вам необхідно буде використовувати додаткові добрива і препарати для підтримки необхідного балансу в акваріумі.

Вугілля активоване, Aqua Nova Carbon, з мішечком, 0.5 кг.3.5/5 4- Фото

Застосування:
Вугілля закладають у фільтр в проникному сітчастому мішку з розрахунку 1-2г на 1л фільтрованої води. Перед засипанням у фільтр його потрібно обдати окропом, щоб активувати і видалити зайвий пил. Час заміни індивідуальний для кожного акваріума. На час роботи вугілля впливає міра забрудненості води (кількість, розміри, види населення), швидкість забруднення (види і дози корму), режим обслуговування, якість змінної води, співвідношення маси вугілля до фільтрованого об'єму.
Звичайний термін - 2-4 тижні (при рекомендованій закладці). Якщо збільшити масу вугілля, що закладається, термін служби збільшується.

Основні параметри:
Виробник: Aqua Nova.
Вес: 0.5 кг.
Код товару: 735043
Відгуків: 0
Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Доставка живого товару

  • Рибок, креветок, равликів і іншу акваріумну живність - відправляємо після повної передоплати (1-2 дні до відправлення).
  • з 1-10-21 - акваріумна рибка і живність Новой Поштой не надсилається.
  • Відправлення Новою Поштою - мін. сума замовлення 200 грн (мінімальна добова температура + 15С)
  • Відправлення автобусом - мін. сума замовлення 400 грн (передоплата за 1-2 дні до відправлення)
  • Відправлення поїздом - мін. сума замовлення 1000 грн (передоплата за 1-2 дні до відправлення)
  • Рибку відправляємо в термоконтейнерах, вартість такої доп. упаковки 30-50 грн за погодженням з менеджером
  • Живий товар на суму від 1000 грн - термоупаковка безкоштовна!
  • Відправка замовлень з 22-00 вечора до 7-00 ранку +150 грн до вартості замовлення.
докладніше - >>

Доставка товару з акваріумістики

  • мінімальної суми замовлення немає
  • форма оплати будь-яка
Aqua Nova

Aqua Nova

Aqua Nova - польська компанія, яка вийшла на ринки США і Канади в 2003 році і Європи в 2007 році. Продукція виробника вже завоювала популярність в Польщі, Чехії, Франції, Німеччині, Нідерландах, Великобританії і багатьох інших країнах, де є офіці... Детальніше...
Схожі товари