Сухий корм для акваріумних риб Tropical в пластинках Green Algae Wafers 1 л (для травоїдних донних риб)

Код:
2383
Артикул:
66426
Виробники
Tropical
Наявність:
На складі

690 грн


Дія корма
ежедневный
Країна бренду
Польша
Всі характеристики
Професійні консультації

Green Algae Wafers - це корм у вигляді потопаючих вафельок з спіруліною, водоростями підводних лісів і листям кетапанга, для щоденного годування рослиноїдних і всеїдних кольчужних сомів сімейства Loricariidae. Велика гідростабільність вафельок дозволяє зберегти цій групі риб наближений до натурального спосіб жирування – насправді багато кольчужних сомів зскрібає корм з твердої поверхні. Високий вміст клітковини і добавка спіруліни і листя кетапанга регулюють роботу травної системи, оберігаючи рибу від небезпечних наслідків запорів, а добавка цеоліту сприятливо впливає на травну систему і видалення токсинів з організму риб. Водорості келп позитивно впливають на імунну систему риб, а також є джерелом макро- і мікроелементів, в тому числі йоду.

Годування: кілька разів на день невеликими порціями. Годування рибок активних вночі відбувається при вимкненому освітленні акваріума.

Склад: субпродукти рослинного походження (в тому числі Terminalia catappa мінімум 2%), екстракт рослинного білка, водорості (в тому числі Ascophyllum nodosum мінімум 4%, Spirulina platensis мінімум 3%), риба та рибні субпродукти, молюски та ракоподібні, хлібні злаки, дріжджі, масла і жири, мінерали (в тому числі цеоліт 1%).

Добавки (на кг): Вітаміни, провітаміни та хімічно добре дефініруємі речовини подібної дії: віт. А 28 000 IU, віт. D3 2 000 IU, віт. Е 120 мг, віт. З 585 мг. З'єднання мікроелементів: E1 (Fe) 43,2 мг, E6 (Zn) 12,0 мг, E5 (Mn) 9,0 мг, E4 (Cu) 2,2 мг, E2 (I) 0,26 мг, E8 ( Se) 0,26 мг, E7 (Mo) 0,06 мг. Барвники. Антиоксиданти.

Аналітичні компоненти: білок 45,0%, масла і жири 6,0%, клітковина 5,0%, вологість 10,0%.

Показники

Дія корма
ежедневный
Країна бренду
Польша
Форма
пластинки
Корм призначено
для травоядных донных рыб
Відгуків: 0
Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Tropical

Tropical високу якість, протягом тривалого часу Досконалість кормів для риб - результат багаторічного досвіду і знань компанії за це вони придбали моровую популярність. У 2009 році компанія створила одну з найсучасніших у світі виробничих ліній. Н... Детальніше...
Рекомендуємо подивитися
Схожі товари
Сухий корм для акваріумних риб Tropical в паличках Cichlid Red & Green Medium Sticks 10 л (для всіх цихлид)
Дія корма: ежедневный Країна бренду: Польша
3 425 грн
Сухий корм для акваріумних риб Tetra в гранулах TetraMin Granules 1 л (для всіх рибок)
Дія корма: ежедневный Країна бренду: Германия
602 грн
Сухий корм для акваріумних риб Tetra в гранулах Red Parrot 1 л (для папуг)
Дія корма: ежедневный Країна бренду: Германия
607 грн