Сухий корм для акваріумних риб Tropical в пластівцях Supervit 21 л (для всіх рибок)

Код:
2380
Артикул:
70409
Виробники
Tropical
Наявність:
На складі

4 360 грн


Дія корма
ежедневный
Країна бренду
Польша
Всі характеристики
Професійні консультації

Tropical Supervit 8 mix 21000 ml., - багатокомпонентний основний корм високої якості у вигляді пластівців з додаванням бета-глюкану. Ідеально підходить для щоденного годування всеїдних акваріумних риб.

Високоякісний корм для активності рибок.

у своєму складі містить вісім різних видів поживних пластівців, до складу яких входить, зокрема: спіруліна, натуральний імуностимулятор бета-глюкан, бурі водорості кельпа, астаксантин, ракоподібні , в тому числі криль. Завдяки тому, що в кормі міститься стабілізований вітамін С, зміцнюється імунологічна система, підтримується життєва сила і активність, а так само допомагає рибам боротися з патогенами.

Безліч добірних високоякісних компонентів, вітамінів, мінералів і амінокислот забезпечують поживними та енергетичними потребами навіть найбільш вимогливих видів акваріумних риб.


Для корму підбирали сировину найвищої якості, завдяки цьому забезпечуються високі смакові якості. Регулярне годування кормом забезпечує ваших акваріумних риб чудовою кондицією, здоров'ям і сильним імунітетом. Завдяки тому, що корм корисний, ніжний і легкозасвоюваний, це дозволяє уникнути проблем, пов'язаних з травною системою у риб.

  • Багатокомпонентний основний корм високої якості у вигляді пластівців.
  • У складі з додаванням бета-глюкану.
  • Підходить для щоденного годування всеїдних акваріумних риб.
  • Містить вісім різних видів поживних пластівців.
  • Містить спіруліну, натуральний імуностимулятор бета-глюкан, бурі водорості кельпа, астаксантин, ракоподібні.
  • Зміцнює імунітет, підтримує життєву силу і активність.
  • Висока якість.

Склад: протеїни з риб, креветок і дрібних безхребетних мешканців морів, рослинні протеїни з водоростей, дріжджів і сої, зернові продукти, рослинне борошно, водорості, масла і жири, лецитин, екзогенні амінокислоти, (в тому числі L-лецитину), каротиноїди, а також набір мультивітамінів , мінеральні солі та мікроелементи, натуральний імуностимулятор BETA-1.3/1.6-GLUCAN, додаткові компоненти: барвники та антиокислювачі допущені нормами Євросоюзу.

гарантований аналізами СКЛАД: білок в сирому вигляді мін.48,0%, жир в сирому вигляді хв. 8,0%, волокна в сирому вигляді макс. 4,0%, мінеральні компоненти макс. 10,0%, вологість макс. 6,0%. Вітаміни додані на 1 кг. корми: А 38 900 од., віт. D3 2 100 од., Віт. Е 130 мг., Двуполіфосфоран L а аскорбінової кислоти (стабілізований вітамін С) 580 мг. Вітаміни В1, В2, В6, В12, діотін, D-пантотеніан кальцію, хлористий холін, інозитол.

Фірма-виробник : Tropical.
Упаковка : 21000 ml (відро).
Вага : 4000 р


Показники

Дія корма
ежедневный
Країна бренду
Польша
Форма
хлопья
Корм призначено
для всех аквариумных рыб
Відгуків: 0
Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Tropical

Tropical високу якість, протягом тривалого часу Досконалість кормів для риб - результат багаторічного досвіду і знань компанії за це вони придбали моровую популярність. У 2009 році компанія створила одну з найсучасніших у світі виробничих ліній. Н... Детальніше...
Рекомендуємо подивитися
Схожі товари
Сухий корм для акваріумних риб Tropical в паличках Cichlid Red & Green Medium Sticks 10 л (для всіх цихлид)
Дія корма: ежедневный Країна бренду: Польша
3 425 грн
Сухий корм для акваріумних риб Tetra в гранулах TetraMin Granules 1 л (для всіх рибок)
Дія корма: ежедневный Країна бренду: Германия
602 грн