Голландський грунт 10кг (AQUAYER)

Код:
2221
Виробники
AQUAYER
Наявність:

0 грн


Професійні консультації

AQUAYER Голландський ґрунт - чистий ґрунт, готовий до використання без промивання. Ідеальний ґрунт для голландських і природних акваріумів з рослинами. Не ушкоджує коріння рослин і тканини донних риб, оскільки не має гострих кутів і складається з округлих гранул фракції 1-2 мм. Не запилює, не фарбує воду в акваріумі. Нейтральний, не змінює жорсткість води і не впливає на інші її параметри.

голландський ґрунт

Завдяки однаковому розміру гранул і їх величині, Голландський ґрунт не злежується і не закисає навіть якщо дизайн акваріума має на увазі укладання великого шару ґрунту аж до 20-30 см.
Голландський ґрунт забезпечує зручну посадку нових рослин.
Добре фіксує рослини запобігаючи їх спливанню.

AQUAYER Голландський ґрунт

Інструкція

Відкрийте пакет і висипте Голландський ґрунт в акваріум. Розподіліть ґрунт так, щоб шар ґрунту біля фронтального скла був не менше 4 см з плавним підвищенням товщини шару біля заднього скла акваріума до 8см або більше.
Для поліпшення кореневого живлення рослин рекомендується перед засипанням Голландського ґрунту укласти на дно акваріума AQUAYER Поживна підкладка шаром 1-2 см (біля фронтального скла акваріума шар Поживної підкладки повинен бути не більше 1 см) в тих зонах, де будуть висаджені рослини.

голландський ґрунт витрата

Маса: 10 кг.
1л = 1.7кг

Необмежений термін зберігання

Відгуків: 0
Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
AQUAYER

AQUAYER

AQUAYER - засновник Сергій Єрмолаєв, кандидат хімічних наук, автор наукових публікацій, у якого більше десяти років наукової діяльності. Сергій Єрмолаєв - розробник всіх препаратів для акваріумів торгової марки AQUAYER. Він автор статей про ро... Детальніше...
Схожі товари