Наповнювач для фільтрів керамічні кільця Resun CR-250 г

Код:
2142
Артикул:
RCR250
Виробники
Resun
Наявність:
На складі

44 грн


Професійні консультації
Resun CR-250 – керамічний наповнювач для біологічної фільтрації. Є ідеальним місцем для поселення нітрифікуючих бактерій, які сприяють біологічній фільтрації води. Забезпечує кристальну чистоту води, вільну від амонія і азотнокислих солей.

ВАЖЛИВО: промивати кераміку у водопровідній воді не можна – це вбиває бактерії. Якщо забруднення сильне, його потрібно трохи прополоскати в акваріумній воді (прямо у ємкості фільтру). Не можна надовго залишати фільтр вимкненим, щоб вода не зіпсувалася – у воді без кисню гинуть бактерії.
Використовується як префільтр для затримки крупних і середніх часток бруду, до того як вони засмітять елементи тоншого очищення. Його використання перед основними елементами фільтрації води дозволяє рівномірно розподілити потік води по всіх фільтруючих елементах. Може використовуватися як біонаповнювач, але поверхня для заселення фільтруючими бактеріями не велика.

Основні параметри:
Розміри: довжина - 1.3см, діаметр - 1см.
Використовується в прісноводних і морських акваріумах.

В продажу є наповнювач для фільтрів, біокераміка Resun CR-500 г.
Код товару: RCR250
Відгуків: 0
Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Resun

Resun

Китайська компанія Resun володіє вражаючими виробничими потужностями, що складаються з п'яти заводів загальною площею 160 000 квадратних метрів і більше 40 сучасних виробничих ліній. Resun (Ресан) пропонує акваріуми і широкий спектр акваріумного о... Детальніше...
Схожі товари