Наповнювач для фільтрів SunSun Maifan Stone GP-01 800 г

Код:
2141
Артикул:
SSGP-01
Виробники
SunSun
Наявність:
На складі

139 грн


Професійні консультації
Maifan Stone або Майфанське каміння - природній наповнювач для фільтрів. При його створенні були використані найновіші технології. Має сильний потенціал іонного обміну, за рахунок якого поглинає відходи, нітрити і амоній, бактерії і важкі метали. Містить багато корисних мікроелементів, таких, як Al, Fe, Na, Ca, Mg, а також іони, які повністю задовольняють потребу риб в мінералах. Збагачує молекули води іонами, прискорюючи метаболізм клітин і створюючи оптимальні умови для ваших плеканців. Поліпшує якість води. Його користь не лише в поглинанні відходів. Він змінює відсоткове відношення мінералів у воді і допомагає утримувати рівень рH в нейтральному стані.
Майфанське каміння видаляє важкі метали, ртуть, кадмій, цианід, хлор і патогенні бактерії. За рахунок своєї пористості і складу сприяє розвитку колоній нітрифікуючих бактерій, які переробляють продукти життєдіяльності рибин, залишки і нітритів.
За рахунок активності цих бактерій токсичні поєднання швидко переходять у форму вільного азоту і легко усуваються з води за рахунок природної дифузії. Все це сприяє створенню оптимальної якості середовища існування рибин і безхребетних, посилює їх активність, поліпшує ї зовнішній вигляд.

Наповнювач для фільтрів, SunSun Maifan Stone GP-01, 800 г.4.3/5 11- Фото

Переваги:
Підходить для використання як у внутрішніх, так і в зовнішніх фільтрах.
Підходить для нормалізації параметрів прісної та морської води.

Основні параметри:
Вага: 800гр.
Об’єм: Наповнювач для фільтрів, SunSun Maifan Stone GP-01, 800 г.4.3/5 11- Фото 500мл. (мішечок)
Корисна площа: – 1200 m2/L.
Код товару: SSGP-01
Відгуків: 0
Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
SunSun

SunSun

Бренд SunSun спеціалізується на виробництві акваріумного обладнання та акваріумів. У великому каталозі продукції ви знайдете різні типи пристроїв, аксесуарів, запасних частин і надійного устаткування. Акваріумне обладнання СанСан включає в себе кі... Детальніше...
Схожі товари