099 017 0344

Фільтр зовнішній Resun MICRA CY-20 200 л/ч

Модель:
2029
Артикул:
RCY20
Виробники
Resun
Наявність:
Немає в наявності
649 грн
Професійні консультації
Resun MICRA CY-20 - унікальний, невеликий, бюджетний, але при цьому повноцінний зовнішній фільтр для акваріумів до 60л. Дуже тихий, простий і легкий в експлуатації. Може замінити внутрішні фільтри в невеликих акваріумах, поліпшивши якість очищення води в невеликих акваріумах, де було складно здійснити повноцінне очищення із-за невеликих габаритів.
Тепер не потрібно сушити голову як додати кераміку або інших наповнювачів в маленький корпус внутрішнього фільтру, не зламавши конструкцію. Resun MICRA Cy-20 - зовнішній фільтр для нано-акваріума, має 2 відсіки для наповнювачів. Дуже простий в експлуатації, з ним впорається навіть початківець. Встановити фільтр можна на акваріумні стінки присосками.
А також його можна розмістити під акваріумом, поставивши фільтр в тумбу. При установці фільтру нижче за акваріум необхідно використовувати стандартні трубки, які входять в комплектацію, оскільки при заміні трубок на довші є небезпека протечки із-за збільшення тиску води у фільтрі.
Фільтр повністю готовий до використання і укомплектований всім необхідним, керамікою в мішечку, вугільним наповнювачем, губкою для механічного очищення, набором трубок для забору і викиду води.

Фільтр зовнішній, Resun MICRA CY-20, 200 л/ч.4.1/5 207- Фото

Основні параметри:
Потужність: 3 Вт.
Продуктивність: 200 л/год.
Підходить для акваріумів до: 60 літрів.
Розмір: 150 х 132 х 175.
Довжина трубок: 40 см
Діаметр заборної трубки: 11х15 мм.
Діаметр возвратньої трубки: 8х12 мм.
Код товару: RCY20

Дізнатися більше про фільтр і подивитися огляд зовнішнього фільтра для міні акваріумів, RESUN CY-20.
Відгуків: 0
Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Доставка живого товару

  • Рибок, креветок, равликів і іншу акваріумну живність - відправляємо після повної передоплати (1-2 дні до відправлення).
  • Відправлення Новою Поштою - мін. сума замовлення 250 грн
  • Рибку відправляємо в термоконтейнерах, вартість такої доп. упаковки 20-50 грн за погодженням з менеджером
  • Живий товар на суму від 1000 грн - термоупаковка безкоштовна!
  • Відправлення автобусом - мін. сума замовлення 400 грн (передоплата за 1-2 дні до відправлення), тимчасово не відправляємо
  • Відправлення поїздом - мін. сума замовлення 1000 грн (передоплата за 1-2 дні до відправлення), тимчасово не відправляємо
  • Відправка замовлень з 22-00 вечора до 7-00 ранку +150 грн до вартості замовлення, тимчасово не відправляємо


докладніше - >>

Доставка товару з акваріумістики

  • мінімальної суми замовлення немає
  • форма оплати будь-яка
Resun

Resun

Китайська компанія Resun володіє вражаючими виробничими потужностями, що складаються з п'яти заводів загальною площею 160 000 квадратних метрів і більше 40 сучасних виробничих ліній. Resun (Ресан) пропонує акваріуми і широкий спектр акваріумного о... Детальніше...
Схожі товари