Райдужка глосолепис (Glossolepis incisus)
Хіт!
Райдужка глосолепис (Glossolepis incisus) – зграйна
прісноводна
променепера риба із родини Райдужки. Акваріумістів ці великі
райдужниці приваблюють глибоким червоним забарвленням, розвиненим у
самців. Але набувається цей насичений колір лише у присутності самок і
за наявності конкурентів-самців, тому риби у зграї мають бути
різностатевими.
Відмінно уживаються з іншими видами райдужниць (Боесмана, трисмугою, неоновою та ін.), барбусами, конго, скаляріями, даніо, мечоносцями та молінезіями, а також різноманітними донними рибками: коридорасами, анциструсами, торакатумами, боціями.
З цією ж метою потрібно давати живі (в крайньому випадку заморожені) корми – такі як артемія, дафнія, мотиль. Зазначено, що райдужниці можуть їсти таку незвичайну для риб їжу, як мурахи. Також можна пропонувати їм ряску та вольфію як рослинний компонент раціону. У деяких випадках, при нестачі рослинного компонента в кормах, рибки можуть обгризати ніжні акваріумні рослини, такі як лимонник та амбулія.
ІМ Акварибкі створив чудові умови для комфортної покупки мешканців акваріума. У каталозі можна вибрати та купити Райдужка глосолепис (Glossolepis incisus) та інших акваріумних рибок за реальними відео та фото. Замовляйте акваріумну живність з доставкою по Україні будь-якої пори року. Подробиці на вкладці "доставка".
Особливості рибки Райдужка глосолепис
- Рекомендовані параметри води: температура = 24-27; pH=7.0-8.0; GH=10-25
- Досягають 15 см завдовжки
- Для 2-3 риб необхідний акваріум об'ємом щонайменше 150 літрів. Для зграї (від 5-6) оптимальним буде вміст обсягом не менше 350 літрів.
- Репродуктивний вік настає від 12 до 16 місяців.
- Термін життя – до 6 – 8 років, залежно від умовами утримання.
- Не псують живі рослини
- Яскравість риб також залежить від температури (забарвлення стає яскравішим у прохолодній воді) та від умов утримання.
Утримання Райдужка глосолепис
- Ліпше використовувати акваріуми із усталеним балансом, райдужниці чутливі до складу води. Якщо є проблема з балансом - рибка втрачатиме забарвлення, стане малоактивною
- Спокійно ставляться до живих рослин, тому можна використовувати будь-які види, що вам сподобалися.
- В якості ґрунта можна використовувати пісок, дрібну гальку або спеціальні акваріумні ґрунти.
- Дуже корисно помістити в акваріум натуральний корч - виділяє у воду гумінові речовини, які покращують самопочуття та імунітет риб, і роблять їхнє довкілля максимально наближеним до природного.
- Зграйні, тому утримувати їх слід виключно групами з 6 і більше особин. Наодинці, рибка відчуватиме сильний стрес, і, звичайно, не досягне піку свого забарвлення.
- Для мінімальної зграйки знадобиться просторий акваріум об'ємом від 150 літрів. Краще, якщо він буде витягнутий у довжину. Не забудьте подбати про щільну кришку або покривне скло для акваріума (дуже пригучі).
- Забезпечте гарну фільтрацію та аерацію. Особливо корисним буде зовнішній фільтр. Однак не створюйте сильної течії
Сумісність Райдужка глосолепис з іншими рибами
Райдужниця глосолепис не становить загрози для інших мешканців акваріума, проте її підвищена активність може стати джерелом стресу для повільних і дуже маленьких видів. Тому у співмешканці краще підбирати рибок пропорційних та/або зі схожим темпераментом.Відмінно уживаються з іншими видами райдужниць (Боесмана, трисмугою, неоновою та ін.), барбусами, конго, скаляріями, даніо, мечоносцями та молінезіями, а також різноманітними донними рибками: коридорасами, анциструсами, торакатумами, боціями.
Харчування та корм для Райдужки глосолепис
Всеїдні. Проте раціон риб в акваріумі має бути якомога різноманітнішим. Необхідно вводити в їхній раціон спеціальні корми для риб з високим вмістом каротину, що підсилюють забарвлення.З цією ж метою потрібно давати живі (в крайньому випадку заморожені) корми – такі як артемія, дафнія, мотиль. Зазначено, що райдужниці можуть їсти таку незвичайну для риб їжу, як мурахи. Також можна пропонувати їм ряску та вольфію як рослинний компонент раціону. У деяких випадках, при нестачі рослинного компонента в кормах, рибки можуть обгризати ніжні акваріумні рослини, такі як лимонник та амбулія.
Які відмінності самка - самець Райдужки глосолепис?
Для рибок характерний яскраво виражений статевий диморфізм: самці мають більш високе тіло і характерне червоне забарвлення тіла. Також є різниця в очах: у чоловічої статі присутня райдужка червона, а у жіночої – золотиста.ІМ Акварибкі створив чудові умови для комфортної покупки мешканців акваріума. У каталозі можна вибрати та купити Райдужка глосолепис (Glossolepis incisus) та інших акваріумних рибок за реальними відео та фото. Замовляйте акваріумну живність з доставкою по Україні будь-якої пори року. Подробиці на вкладці "доставка".
Показники рибок
Від і подвід
Харациновые:Радужницы
Відгуків: 0
1. Доставка живого товару
- Відправлення Новою Поштою – (Нічна температура
12С+) – мін. сума замовлення 500 грн (рибки, обладнання, корм, будь що)
- Надсилаємо автобусом з Одеси - мін. сума
замовлення 800 грн.
- Надсилаємо потягом з Одеси - мін. сума замовлення 800 грн.
- Рибку відправляємо в термоконтейнерах,
вартість такого додаткового пакування 20-60 грн за
погодженням з менеджером
- Живий товар на суму від 1500 грн - термопакунок безкоштовно!
- Рибок, креветок, равликів і іншу акваріумну живність - відправляємо після повної передоплати (1-2 дні до відправлення).
2. Замовлення з рослинами без живності
Якщо у замовленні є рослини, без живності:- відправка Новою поштою або Укрпоштою - мінімальна сума замовлення 200 грн за 100% передоплатою.
3. Доставка товару з акваріумістіки, тераріумістиці
- мінімальної суми замовлення немає
- форма оплати будь-яка
Україна
У цьому розділі зібрані найкраща акваріумна живність: рибки, креветки, равлики та якісні українські товари для акваріумісткі. Щоб ви були задоволені покупкою в ІМ Акварибкі - наші консультанти дадуть відповідь на всі питання, допоможуть підібрати ... Детальніше...Схожі товари