Рибка Апістограма какаду Apistogramma cacatuoides
Хіт!
Апістограма какаду Apistogramma cacatuoides - яскраво
забарвлена, рухлива, цікава, її неможливо не помітити в акваріумі.
Належить до сімейства американських цихлід - тропічних рибок, що
мешкають у водоймах з повільним перебігом Південної Америки - Бразилії
та Болівії.
Рибки апістограма какаду невибагливі, нескладні у утриманняі, можна рекомендувати акваріумістам-початківцям. Їх ще називають карликовою цихлідою, вони невеликих розмірів і не агресивні.
Можна утримувати з усіма видами
Не можна утримувати з великими рибами, активними чи агресивними рибами
Плотоядні. У природі воліють живу їжу – донний планктон. В ідеалі хоча б кілька разів на тиждень давати живу дафнію, артемію, трубочник. Можна годувати заморожуванням різноманітних рачків - дафній, артемії та тб.
Із задоволенням їдять сухий корм – як гранульований, так і пластівці.
Як і інші рибки, апістограми будуть дуже вдячні за різноманітне харчування. Адже годування будь-яких акваріумних рибок має бути правильним – збалансованим, різноманітним. Це фундаментальне правило є запорукою успішного утримання будь-яких рибок.
Якщо ви вирішили купити Апістограма какаду Apistogramma cacatuoides рибку для прісноводного акваріума, вибирайте її у нас. Весь живий товар проходить обов'язковий карантин, що допомагає рибкам адаптуватись до подальшого життя у своїх власників. Ви можете замовити та купити Апістограм з доставкою до вашого міста України. Як видно на відео – рибка здорова, активна, має яскраве забарвлення та стане окрасою будь-якого акваріума.
Рибки апістограма какаду невибагливі, нескладні у утриманняі, можна рекомендувати акваріумістам-початківцям. Їх ще називають карликовою цихлідою, вони невеликих розмірів і не агресивні.
Особливості рибки апістограма какаду
- Рекомендована температура води – 25-28
- В акваріумах можуть зростати до 5-8 см
- Об'єм акви, що рекомендується, 50-60 літрів на пару. Якщо акваріум більше, можна тримати самця і кілька самок.
- Статевозрілими стають до 8-10 місяців.
- Тривалість життя до 5-6 років, залежно від умов утримання.
- Не псують рослини.
- Потрібна більш кисла вода та бажано з
жовто-коричневим відтінком, зі стабільним біобалансом. Бажано
використовувати листя кетапанга чи дуба, вільхові шишки, коряжки.
- Вважають за краще триматися в середніх і донних шарах води
Апістограма какаду утримання
- Дуже бажаний акваріум з живими рослинами, щоб рибки мали можливість і ховатися, і вільне місце для плавання.
- Грунт краще вибирати темний, забарвлення рибок стане контрастніше з часом. Дуже корисно помістити в акваріум натуральний корч - вона виділяє у воду гумінові речовини, які покращують самопочуття та імунітет рибок, і роблять довкілля наближеним до природного по максимуму.
- Догляд за акваріумом – щотижня підмінювати до 30% води, сифонити ґрунт, регулярно промивати губки внутрішнього або зовнішнього фільтра. Регулярний догляд за станом акваріума не дозволить накопичуватися в акваріумі азотистих сполук і сприятливо позначиться на самопочутті рибок.
- Фільтрація - не створюйте сильної течії. Можна використовувати невеликий фільтр з губкою, що фільтрує, для пом'якшення води можна використовувати фільтруючі матеріали на основі торфу.
- Дуже бажані плаваючі рослини. Рибки віддають перевагу приглушеному освітленню - тому ідеальні рослини - криптокорини та папороті, лімнобіум, піст.
- Бажані керамічні укриття - будиночки (горщики з широкою горловиною, бамбукові трубки)
Сумісність апістограма какаду з іншими рибами
Спокійна риба уживається з більшістю активних риб такого ж розміру. Може поводитися агресивно в період нересту - охороняючи свій будиночок/рослину з ікрою.Можна утримувати з усіма видами
- Коридораси,
- Неони,
- Разбори,
- Даніо,
- Тернеції
- Гуппі та
- Пецілії,
- Вишневі барбуси,
- Кардинали,
- Пецилобрикони,
- Карликові Гурамі.
Не можна утримувати з великими рибами, активними чи агресивними рибами
Акваріумна рибка апістограма какаду харчування та корм
Рибки дуже невибагливі щодо харчування.Плотоядні. У природі воліють живу їжу – донний планктон. В ідеалі хоча б кілька разів на тиждень давати живу дафнію, артемію, трубочник. Можна годувати заморожуванням різноманітних рачків - дафній, артемії та тб.
Із задоволенням їдять сухий корм – як гранульований, так і пластівці.
Як і інші рибки, апістограми будуть дуже вдячні за різноманітне харчування. Адже годування будь-яких акваріумних рибок має бути правильним – збалансованим, різноманітним. Це фундаментальне правило є запорукою успішного утримання будь-яких рибок.
Які відмінності самка - самець апістограма какаду рибка?
Самці яскравіше пофарбовані і більше і стрункіше тіло. У самок – плавці трохи закруглені, у самців – з гострими кутами.Якщо ви вирішили купити Апістограма какаду Apistogramma cacatuoides рибку для прісноводного акваріума, вибирайте її у нас. Весь живий товар проходить обов'язковий карантин, що допомагає рибкам адаптуватись до подальшого життя у своїх власників. Ви можете замовити та купити Апістограм з доставкою до вашого міста України. Як видно на відео – рибка здорова, активна, має яскраве забарвлення та стане окрасою будь-якого акваріума.
Показники рибок
Від і подвід
Цихлиды:Апистограмма
Відгуків: 1
Светлана
15.02.2022
1. Доставка живого товару
- Відправлення Новою Поштою – (Нічна температура
12С+) – мін. сума замовлення 500 грн (рибки, обладнання, корм, будь що)
- Надсилаємо автобусом з Одеси - мін. сума
замовлення 800 грн.
- Надсилаємо потягом з Одеси - мін. сума замовлення 800 грн.
- Рибку відправляємо в термоконтейнерах,
вартість такого додаткового пакування 20-60 грн за
погодженням з менеджером
- Живий товар на суму від 1500 грн - термопакунок безкоштовно!
- Рибок, креветок, равликів і іншу акваріумну живність - відправляємо після повної передоплати (1-2 дні до відправлення).
2. Замовлення з рослинами без живності
Якщо у замовленні є рослини, без живності:- відправка Новою поштою або Укрпоштою - мінімальна сума замовлення 200 грн за 100% передоплатою.
3. Доставка товару з акваріумістіки, тераріумістиці
- мінімальної суми замовлення немає
- форма оплати будь-яка
Акварибки Ферма
Акварибкі Ферма – розвідник акваріумних рибок з 2018 року. Все почалося з селекційного розведення півників. Назва «півник» рибка набула через забіякуватого характеру самців, які брали участь у боях турнірних рибок в Азії. Це дуже красива та не... Детальніше...Схожі товари
Спасибо Вам за прекрасный ассортимент!